Kim jest Patrycja Mołczanow? [wiek, chłopak, piosenka]

Patrycja Mołczanow to polska influencerka, która na Instagramie zgromadziła sporą grupę obserwatorów i fanów. Znana jest również z udziału w projekcie Team X, czyli internetowego reality show.

Ile Patrycja Mołczanow ma lat – 2023?

Dokładna data Patrycji Mołczanow nie jest znana, podobnie jak jej pochodzenie. Wiadomo jedynie, że w 2020 roku zdawała maturę. Nazwisko Patrycji wskazuje, że jej korzenie nie muszą być jedynie polskie.

Patrycja Mołczanow w projekcie TEAM X

Kariera internetowa Patrycji Mołczanow ściśle związana jest z projektem Team X, w którym pełniła rolę jednej z kluczowych uczestniczek. Wspólnie z pozostałymi członkami zespołu, tworzyła treści i nagrywała materiały prezentowane na kanale, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem i śledzony był przez setki tysięcy widzów. Po zakończeniu tego projektu Patrycja podjęła decyzję o kontynuowaniu swojej kariery internetowej na indywidualnym kanale.

W roku 2022 ogłoszono, że Mołczanow dołącza do nowego przedsięwzięcia, które jest inicjatywą byłej uczestniczki Team X – Natsu. Nie nagrała jednak z nimi zbyt wielu filmów. Fani byli oburzeni tym, że dołączyła do projektu, a w ogóle nie angażowała się w nagrywki. Po jakimś czasie Mołczanow postanowiła zrezygnować. Czemu Patrycja odeszła z Natsu World? Swoje odejście tłumaczyła brakiem czasu. Natsu nie spodobało się to, w wyniku czego opublikowała film o wyprowadzce Mołczanow z domu youtuberów.

Patrycja Mołczanow — Instagram

Patrycja Mołczanow prowadzi konto na Instagramie @patrycjamolczanow. Obecnie jej profil śledzi blisko 818 tysięcy osób, co przynosi jej pozycję jednej z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych polskich influencerek.

Czy cegła i Pati są razem?

W 2021 roku Natsu wydała piosenkę „Duchy”, w której gościnnie wystąpili Paulina Hornik, Psycholkę i Cegła, czyli Dominik Henne.

Fani szybko zauważyli, że pierwsze litery w wersach Cegły tworzą imię „Patrycja”. Aspirujący influencer zaśpiewał o relacji z dziewczyną, której chciał dać wszystko, jednak ona nie chciała tego związku. Oprócz tego pierwsza literka była podświetlona kolorem fioletowym. Jak wiemy, ten w Teamie X jest kojarzony z Patrycją Mołczanow.

Dominik Henne potwierdził, że jego zwrotka jest skierowana do Patrycji Mołczanow. Przyznał, że czuje coś do influencerki, ale nie chciał więcej powiedzieć na ten temat.

Szczerze? Tak. Dalej nie odpowiem, bo to jest moje personalne.

Influencerzy dotąd nie potwierdzili czy są w związku. Na pewno pozostają jednak w dobrych relacjach, chętnie publikują wspólne zdjęcia i spędzają ze sobą mnóstwo czasu. Często można ich także oglądać podczas wspólnych transmisji na żywo.

Patrycja Mołczanow — piosenka „Kochałam bardziej”

Wygląda na to, że Patrycja Mołczanow ponownie próbuje swoich sił w branży muzycznej. Wydała nową piosenkę „Kochałam bardziej”, która niestety nie spodobała się internautom i szybko stała się memem na TikToku.

Część internautów zażartowało, że Patrycja Mołczanow ze swoją piosenką powinna zgłosić się jako kandydatka na Eurowizję 2024. Influencerka nie pozostają obojętna na złośliwe komentarze, dodała wideo, w którym wyznała, że zamierza wziąć udział w konkursie.

Istnieją jednak dwa powody, z powodu których nie jest to możliwe. Przede wszystkim piosenka Mołczanow została wydana przed wrześniem, a utwory, które mają szansę pojawić się na Eurowizji 2024, muszą mieć swoją premierę najwcześniej właśnie w tym miesiącu. Po drugie, przekracza maksymalny czas trwania, czyli 3 minuty. Wygląda na to, że aby Patrycja Mołczanow mogła wystąpić na konkursie, będzie musiała stworzyć inny hit.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł