Kosmetyki Chanel – kolekcja Moiré Le Rouge Chanel

Jesienna kolekcja kosmetyków marki Chanel to ciekawe połączenie różnorodnych produktów do makijażu, w klasycznej i wygaszonej kolorystyce. Idealnie obrazująca trendy w makijażu na nadchodzący sezon. Znajdziemy w niej mnóstwo produktów do ust a także lakiery do paznokci. Całość zagości na półkach w między innymi w perfumeriach Sephora, wraz z końcówką sierpnia.

Kolekcja ta charakteryzuje się szerokim wyborem kolorowych produktów do makijażu ust. Nie ma, co ukrywać, że Moiré Le Rouge Chanel to przede wszystkim błyszczyki i pomadki. Szminki z serii Rouge Allure to cała paleta ciekawych odcieni, idealnych na jesień. Dominują zgaszone czerwienie w odcieniach borda, lekkie fiolety i wpadające w czekoladę brązy. Inne produkty do ust to błyszczyki, także w stonowanej i spokojnej kolorystyce. Połączenie błysku z subtelnymi kolorami, tworzy idealny zestaw do wykorzystania w jesiennym makijażu. Trend dopasowanych ust i paznokci, będzie obowiązywał także jesienią. Więc w kolekcji Chanel nie zabrakło także lakierów do paznokci. Beżowo-szampańskie wpadające w lekko złotawe tony kolory oraz klasyczna, zawsze elegancka jesienią czerwień oraz ponadczasowa czerń w lekko rockowym stylu.

Tak, więc, w kolekcji Chanel Moiré Le Rouge znajdziemy całą paletę subtelnych barw przeznaczonych do podkreślania ust oraz ciekawe lakiery do paznokci.