Fryzjer i stylista z programu Ostre cięcie. Kim jest Andrzej Wierzbicki? [żona, wiek, partner]

Andrzej Wierzbicki to polski fryzjer i stylista, który doświadczenie zdobywał pod okiem najwybitniejszych mistrzów na całym świecie – szkolił się między innymi w słynnej Sassoon Academy w Lonydnie. W Polsce popularność zdobył dzięki programowi stacji TTV Ostre cięcie, który prowadził wraz z Tomaszem Schmidtem.

Andrzej Wierzbicki — kto to?

Andrzej Wierzbicki urodził się w 1979 roku. Jest jednym z najpopularniejszych fryzjerów i instruktorów fryzjerskich w kraju i za granicą, a także autorem wielu stylizacji do sesji zdjęciowych, teledysków, programów telewizyjnych, koncertów, a także pokazów mody.

W gronie jego klientek znajdują się polskie i międzynarodowe gwiazdy muzyczne i telewizyjne oraz osoby związane ze światem sztuki i biznesu. Od lat zwią­zany jest także z Aka­de­mią fry­zjer­ską Vidal Sas­soon w Lon­dy­nie. Ma dwa salony fry­zjer­skie we Wro­cła­wiu, jest też współ­wła­ści­cielem salonu w Krakowie.

Wymagający i stanowczy wobec swoich podopiecznych, sam nie stroni od oryginalnych pomysłów, które na przestrzeni lat diametralnie zmieniły jego wygląd. Zdecydowanie nie boi się eksperymentować z wizerunkiem, dlatego często możemy go zobaczyć w nowych fryzurach. Widać także, że dużo czasu spędza na siłowni.

Andrzej Wierzbicki – Ostre cięcie

Program Ostre cięcie emitowany jest w stacji TTV od 2012 roku. Powstał na podobieństwo Kuchennych rewolucji. Jego prowadzący, Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt, odwiedzają podupadające zakłady fryzjerskie, znajdują przyczyny kłopotów i podpowiadają, jakie zmiany mogą pomóc ich właścicielom w odzyskaniu renomy. Panowie zdobyli wielką sympatię widzów, głównie dzięki swojemu profesjonalnemu, a zarazem charyzmatycznemu podejściu do osób, które potrzebują ich pomocy.

Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt

Ostre cięcie przyniosło Andrzejowi Wierzbickiemu i Tomaszowi Schmidtowi ogromną popularność, a w branży fryzjerskiej są postrzegani niemalże jak guru. Pracują przy programach telewizyjnych i szkolą fryzjerów z całej Europy.

Korzystając ze swojej popularności, stworzyli swoją linię kosmetyków do pielęgnacji włosów. Ponadto w kilku miastach w Polsce, a także zagranicą otworzyli swoje salony WS Academy Wierzbicki & Schmidt, w których można skorzystać z usług fryzjerskich na najwyższym poziomie.

Andrzej Wierzbicki – partner

Wielu fanów programu Ostre cięcie zastanawia się, czy Andrzej Wierzbicki tworzą zgrany duet z Tomaszem Schmidtem także w życiu prywatnym. Panowie nie są jednak parą.

Andrzej Wierzbicki – Instagram

Andrzej Wierzbicki dzięki programowi Ostre cięcie stał się niezwykle popularną osobą. Widać to chociażby na przykładzie jego konta na Instagramie. Jego profil @wierzbicki_andrzej_ obserwuje obecnie 110 tysięcy użytkowników tego serwisu.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł