kim jest Agnieszka Mrozińska? [Wiek, wzrost, waga]

Agnieszka Mrozińska to wszechstronna polska aktorka, producentka filmowa i telewizyjna oraz wokalistka. Jej umiejętności aktorskie znane są zarówno z dubbingu, jak i z produkcji telewizyjnych oraz filmowych. Jeśli kiedykolwiek obejrzeliście Camp Rock, Hotel Transylwania, My Little Pony czy Violettę, z pewnością rozpoznaliście jej charakterystyczny głos. Poznajmy teraz bliżej jej fascynujący życiorys.

Ile lat ma i skąd pochodzi aktorka Agnieszka Mrozińska?

Agnieszka Mrozińska urodziła się 10 kwietnia 1989 roku. Ma w takim razie 34 lata. Aktorka pochodzi z Zawiercia.

Agnieszka Mrozińska — wykształcenie

Aktorka uczyła się w XCVI Liceum Ogólnokształcącym im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie. Następnie podjęła studia aktorskie na WSKiMS im. Jerzego Giedroycia w Warszawie, zdobywając tytuł magistra sztuki, dyplomowanej aktorki. Dodatkowo osiągnęła również wykształcenie w dziedzinie produkcji filmowej i telewizyjnej na Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

Agnieszka Mrozińska — kariera

Przez jedenaście lat Agnieszka Mrozińska grała w Teatrze Muzycznym Roma. Jest cenioną aktorką, przede wszystkim w dziedzinie dubbingu. Przez wiele lat użyczała swojego charakterystycznego głosu wielu kultowym postaciom, włączając w to m.in. Mitchie w Camp Rock, Allison w Słonecznej Sonny, a także głównej bohaterce serialu w Violetta oraz w filmie Tini: Nowe życie Violetty. To właśnie jej głosem mówi Rainbow Dash w kilku sezonach serii My Little Pony oraz w filmie My Little Pony: Equestria Girls.

Ponadto zagrała w popularnych produkcjach telewizyjnych, takich jak Barwy szczęścia, Na Wspólnej oraz Na dobre i na złe.

Od wielu lat Agnieszka Mrozińska wciela się także w różnorodne postacie na deskach Teatru Muzycznego „Roma”. Jej artystyczny dorobek obejmuje role w niezwykle popularnych musicalach, takich jak Deszczowa piosenka, Akademia pana Kleksa, Upiór w Operze czy Mamma Mia!. Jej dynamiczna interpretacja postaci oraz wyjątkowy wokal tworzą niezapomniane widowiska, które zachwycają widzów na każdym kroku.

Agnieszka Mrozińska, poza swoją obecnością na scenie teatru muzycznego, angażuje się także w prowadzenie warsztatów musicalowych dla dzieci. Jej działania nie ograniczają się jednak tylko do sfery artystycznej. Zyskała uznanie dzięki swojemu zaangażowaniu charytatywnemu oraz społecznemu, regularnie uczestnicząc w inicjatywach mających na celu wsparcie dzieci z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej. Mrozińska, podkreślając, że sama w swoim dzieciństwie nie była obdarzona wieloma dobrami, obecnie odczuwa głęboką potrzebę niesienia pomocy tym, którzy tego potrzebują.

Agnieszka Mrozińska — piosenkarski debiut

W dniu 26 kwietnia 2023 roku miała swoją premierę debiutancka piosenka Agnieszki Mrozińskiej zatytułowana Buenas Noches. Ten niezwykle ujmujący numer przesiąknięty chwytliwą melodią natychmiast wprowadza słuchacza w letni klimat.

Z okazji premiery piosenki oraz towarzyszącego jej teledysku, artystka zorganizowała okazałą imprezę, na którą zaprosiła wielu przyjaciół i znanych osobistości ze świata show-biznesu. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło między innymi Basi Kurdej-Szatan w towarzystwie męża, Emilii Dankwy, Pauliny Łaby-Torres, Katarzyny Paskudy, Kamilli Kamińskiej, Qczaja, Mai Hyży, Joanny Racewicz, Marka Kaliszuka oraz oczywiście jej męża Alexa Caprice, który miał zaszczyt wystąpić u boku Agnieszki w teledysku.

Agnieszka Mrozińska — zainteresowania

Agnieszka Mrozińska to nie tylko utalentowana wokalistka i uzdolniona aktorka, ale również twórcza projektantka. Jej pasją jest tworzenie unikalnych kolekcji biżuterii, które zachwycają swoją wyjątkowością. Oprócz tego Agnieszka jest zapaloną miłośniczką pływania, często angażuje się w rywalizację na zawodach pływackich dla znanych osobistości.

Agnieszka Mrozińska — życie prywatne

Była w małżeństwie z Piotrem Jaszczukiem, z którym doczekała się córki o imieniu Nadia (2012). W 2021 roku zawarła ponowny związek małżeński z Alexem Caprice’em.

Uroczystość w stylu boho odbyła się u stóp Zamku Ogrodzieniec. Agnieszka Mrozińska przyleciała na uroczystość helikopterem. Jej druhnami były: Kamila Kamińska, Ewa Prus, Maja Hyży oraz Barbara Kurdej-Szatan.

Kto to jest Alex Caprice?

Alex Caprice jest projektantem mody i zajmuje się głównie stylizacjami męskimi. Jego specjalność to marynarki i garnitury. W 2010 roku zamieszkał w Polsce i otworzył pierwszy butik w Warszawie.

Agnieszka Mrozińska — dzieci

Agnieszka Mrozińska ma córkę Nadię. Ojcem dziewczynki jest były mąż aktorki, Piotr Jaszczuk. Choć nie są już razem to dla dobra dziewczynki pozostają w dobrych stosunkach.

Ile wzrostu ma Agnieszka Mrozińska?

Aktorka nie zależy do wysokich kobiet — mierzy 160 cm wzrostu.

Agnieszka Mrozińska — Instagram

Agnieszka Mrozińska prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @agnieszkamrozinskaofficial. Aktualnie jej profil obserwuje 92,5 tysiąca użytkowników tego serwisu.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł