Kim jest Dominika Bilska? [wiek, Miłość w rytmie disco, partner]

Instagram @dominikabilska

Dominika Bilska to była ring girl związana z federacją KSW. Obecnie, modelka, fitnesska i influencerka, zaliczyła także epizod aktorski. Co jeszcze o niej wiemy?

Dominika Bilska — wiek

Dominika przyszła na świat 28 września 1991 roku w Pruszkowie. Ma młodszą siostrę Natalię, która postanowiła pójść w jej ślady. Jej debiut w roli ring girl miał miejsce podczas konferencji prasowej przed galą Fame MMA 11.

Dominika Bilska — życie zawodowe

Dominika Bilska to była ring girl, której obecność w najbardziej prestiżowych galach sportów walki KSW trwała przez pięć lat. Jej urok i wdzięk przyciągały uwagę widzów na przestrzeni lat. W roku 2016 zdobyła tytuł najpiękniejszej ring girl w całej Polsce, co jest wyrazem uznania dla jej niezaprzeczalnej urody i charyzmy.

Jednak to nie tylko praca jako ring girl definiuje Dominikę. Swoje talenty prezentowała także w konkursach piękności, osiągając w nich znaczące sukcesy. W roku 2012 została laureatką tytułu Queen of Poland. Z kolei w 2017 roku zdobyła tytuł Miss Warmii i Mazur, a podczas wyborów Miss Wielkopolski 2017, została wybrana Miss Fabrelic.

W 2018 roku Dominika Bilska dokonała istotnej zmiany w swojej karierze, rezygnując z roli ring girl i angażując się w dziedzinę bikini fitness. Wsparcie i prowadzenie jej treningów oraz przygotowań do zawodów powierzono Akopowi Szostakowi, uznawanemu za jednego z czołowych trenerów w dziedzinie sportów sylwetkowych.

Decyzja o podjęciu tego nowego wyzwania okazała się strzałem w dziesiątkę dla Dominiki. Jej zaangażowanie zaowocowało zdobyciem tytułu mistrzyni Polski w kategorii fit model. Dodatkowo, osiągnięcie srebrnego medalu na mistrzostwach Europy w fit model, które odbyły się w Rydze, stanowiło kolejny wyraz jej determinacji i sukcesów w nowej dziedzinie.

Obecnie Dominika jest modelką oraz fotomodelką, dodatkowo, angażuje się w świat fitnessu, będąc inspiracją dla innych. Nieodzownym elementem jej kariery jest również rola managerki ring girl w Fame MMA, gdzie dodaje blasku wydarzeniom sportowym.

Od 2012 roku prowadzi również swój własny salon piękności, gdzie specjalizuje się w wykonywaniu makijażu permanentnego, co jest wyrazem jej pasji i umiejętności artystycznych.

Dominika Bilska — „Miłość w rytmie disco”

Dominika Bilska próbowała swoich sił także w aktorstwie. W 2014 roku miała okazję zagrać rolę w jednym z odcinków serialu o tytule „Miłość w rytmie disco”, który był emitowany na antenie telewizji Polo TV. Na casting do serialu zaproszona została przez swoją agencję modelek.

Obecnie gra w serialu „Lombard życie pod zastaw”.

Dominika Bilska — CKM

Z powodu swojego wyjątkowego wyglądu i proporcji ciała, Dominika Bilska zdecydowała się wziąć udział w odważnej sesji zdjęciowej dla magazynu CKM. Ta kontrowersyjna decyzja przyniosła jej tytuł „najlepszego ciała w Polsce”. Nic zaskakującego, biorąc pod uwagę, że jej wymiary to 88/62/88, a wzrost wynosi 170 cm.

Dominika Bilska — partner, dzieci

Na temat życia osobistego Dominiki Bilskiej nie wiadomo zbyt wiele. Nawet jeśli posiada partnera, to ukrywa go przed dalszym otoczeniem. Zresztą na swoim prywatnym profilu na Facebooku ma ustawiony status – wolna. Na pewno nie posiada dzieci. Jest za to szczęśliwą właścicielką dwóch maltańczyków – uroczych przedstawicieli psiej rasy.

Dominika Bilska — Instagram

Dominika Bilska jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie prowadzi dwa konta. Jej profil @makijaz_permanentny_bilska, zgromadził do tej pory prawie 6 tysięcy fanów.

Drugie konto @dominikabilska obserwuje 303 tysiące użytkowników tego serwisu. Kobieta dzieli się tu swoimi doświadczeniami, stylem życia i inspiracjami. Reklamuje również wiele marek, co oznacza, że jest jedną z ważniejszych polskich influencerek.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł