Kim jest Dorota Jurkowska? Partnerka Jana Błachowicza [wiek, MMA, Instagram]

Instagram @d.jurkowska87

Dorota Jurkowska to postać znana przede wszystkim miłośnikom sztuk walki. Na co dzień pełni funkcję menadżerki w Konfrontacji Sztuk Walki, która jest największą polską organizacją MMA. Prywatnie jest narzeczoną Jana Blachowicza, polskiego mistrza UFC.

Dorota Jurkowska — wiek, rodzina, zainteresowania

Ukochana Jana Błachowicza urodziła się w październiku 1987 roku, ma więc 35 lat. Jej bratem jest popularny zawodnik MMA i komentator sportowy, Łukasz „Juras” Jurkowski. Oprócz sportów walki jest on również znany z programu Ninja Warrior Polska.

Kobieta uwielbia tańczyć – dawniej spełniała się głównie w tańcu latynoamerykańskim.

Dorota Jurkowska — życie zawodowe

Dorota Jurkowska jest menedżerem w Konfrontacji Sztuk Walki, największej polskiej organizacji MMA. Zajmuje się tam przede wszystkim logistyką. Ponadto jest również osobistą menadżerką swojego partnera Jana Błachowicza, polskiego mistrza UFC, którego poza obecnością podczas gal sportów walki, niektóre osoby mogą kojarzyć z programu Ninja Warrior Polska.

Ja mu pomagam i mogę doradzić, ale nie podejmuję ostatecznej decyzji, bo ja się w oktagonie nie biję — wyznała w rozmowie dla tvpsport.pl.

Dorota Jurkowska i Jan Błachowicz — związek

Dorota Jurkowska i Jan Bałchowicz poznali się podczas gali federacji Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego w 2007 roku. To właśnie wtedy polski fighter zaliczył swój pierwszy występ w KSW. Nie od razu między nimi zaiskrzyło. Na początku się zakumplowali.

Poznaliśmy się na moim debiucie na gali KSW. Ona tam pracowała (…) Jedna gala, jedno after party, druga gala, trzecia no i jakoś zaiskrzyło — mówił Jan Błachowicz w rozmowie dla Przeglądu Sportowego.

Jurkowska przyznała, że „poderwanie” jej nie było łatwe. Jan ujął ją jednak naturalnością.

Bardzo zaimponował mi swoją naturalnością i tym, że nie udawał kogoś, kim nie jest. Nie był też chłopakiem zepsutym przez wielkie miasto. Ważna była dla niego rodzina, przyjaciele. Nie było w nim żadnej sztuczności. Tym mnie ujął (…) Niezwykle podoba mi się też jego determinacja w dążeniu do celu. Cokolwiek wymyśli, stawia sobie za cel. A potem się tego trzyma — mówiła w rozmowie dla Przeglądu Sportowego.

Po blisko dekadzie para ogłosiła swoje zaręczyny. W 2017 roku najlepszy polski zawodnik MMA poprosił ją o rękę na wieżowca Empire State Building podczas zwiedzania Stanów Zjednoczonych. Dorota Jurkowska była zaskoczona, ale jednocześnie bardzo szczęśliwa.

Bardzo mnie tym zaskoczył, było mi ogromnie miło. Janek wiedział, że moim ogromnym marzeniem była podróż do Nowego Jorku. I taka piękna rzecz wydarzyła się z jego inicjatywy (…) Czy Janek jest romantykiem? Tak, ale w naszych czterech ścianach — mówiła w rozmowie dla Przeglądu Sportowego.

Na ten moment para jednak nie planuje ślubu.

U nas to ciężki temat… kiedyś musimy wreszcie zatroszczyć się o nasze życie prywatne. Wszystko głównie kręci się wokół naszego życia zawodowego, w końcu o to prywatne musimy zadbać – przyznała Jurkowska w rozmowie z TVP Sport.

Po zdjęciach widać jednak, że ich miłość kwitnie w najlepsze.

Dorota Jurkowska – dzieci

W grudniu 2020 roku na świat przyszedł syn Jana Błachowicza i Doroty Jurkowskiej.

Następca tronu jest już z nami! – napisał na swoim Instagramie dumny tata.

Chłopiec otrzymał imię po tacie, ma jednak nazwisko matki.

Dorota Jurkowska — Instagram

Życie Doroty Jurkowskiej możecie obserwować za pomocą Instagrama. Narzeczona Jana Błachowicza jest tam obecna jako @d.jurkowska87 i zebrała już 24,5 tysiąca obserwujących. Pomimo obowiązków, narzeczona Błachowicza znajduje również czas dla fanów w mediach społecznościowych. Dzieli się z nimi wspomnieniami z nimi zarówno swoim życiem prywatnym, jak i zawodowym. Nie brakuje też fotografii z synem.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł