Kim jest Joanna Paszkowska? [mąż, więzienie, Królowe życia]

Joanna Paszkowska to jedna z uczestniczek kultowego programu Królowe życia, do którego dołączyła w ósmym sezonie. Jednak reality show TTV nie jest dla niej debiutem telewizyjnym! Kobieta brała też udział w programie Damy i wieśniaczki, a odcinek z nią wyemitowany został w 2016 roku. Co warto wiedzieć o Joannie Paszkowskiej?

Joanna Paszkowska — wiek, rodzina

Dokładna data urodzenia Joanny nie jest znana. Wiadomo jedynie, że kobieta ma około 31 lat.

W jednym z odcinków Królowych życia Joanna Paszkowska wyznała, że była bardzo związana ze swoim ojcem, który niestety zmarł. Kobieta miała wtedy 20 lat. Dodała także, że oddałaby wszystkie pieniądze, które ma, żeby przywrócić go do życia. Warto dodać, że Joanna Paszkowska odziedziczyła po zmarłym tacie spory majątek – mężczyzna posiadał sieć kwiaciarni. Spadek umożliwił jej dostatnie życie, w którym nie musi martwić się o dobra doczesne.

Joanna Paszkowska — dzieci

Rok po śmierci taty, Joanna Paszkowska urodziła córkę Maję, która jest jej oczkiem w głowie. Kobieta traktuje ją jak małą księżniczkę. Dziewczynka ma m.in. całą szafę przepełnioną drogimi ubraniami od znanych producentów odzieży.

W Królowych życia przyznała także, że bardzo cieszy się, że została mamą tak wcześnie – zaszła w ciążę w wieku 21 lat – bo teraz raczej nie zdecydowałaby się na dziecko.

Joanna Paszkowska — CKM

W 2018 roku Joanna Paszkowska pojawiła się na okładce magazynu CKM, w którym pozowała nago. Podała się wówczas za bliską przyjaciółkę Popka (Pawła Mikołajuwa), który niedługo po tym skomentował opowieści Paszkowskiej wpisem:

Kochana artystko, […] dostaniesz teraz taką dawkę fejmu, że ci się odechce pokazywać cycki i pisać bzdury na mój temat.

Ostry komentarz rapera oraz wiadomość o tym, że pozywa magazyn za publikowanie niezgodnych z prawdą treści, dotyczących bezpośrednio jego życia, mogą świadczyć o tym, że kobieta pozwoliła sobie na nieprawdę.

Joanna Paszkowska — Damy i Wieśniaczki

Joanna Paszkowska pojawiła się również w programie Damy i Wieśniaczki. Odcinek z jej udziałem był równocześnie pierwszym w historii odcinkiem, na którym odbyło się wesele.

Joanna Paszkowska — Królowe życia

Największy rozgłos i rozpoznawalność przyniósł Joannie Paszkowskiej udział w ósmej edycji Królowych Życia. Producenci show przedstawili ją widzom następującymi słowami:

Nowa królowa Asia to Warszawianka, która kocha wszystko, co piękne, drogie i niedostępne dla każdego.

I rzeczywiście, już od pierwszego odcinka programu Paszkowska pokazywała na ile ją stać — w dosłownym i przenośnym tego słowa znaczeniu.

Joanna Paszkowska i jej zatrzymanie

W 2020 roku Joanna Paszkowska zatrzymana w areszcie i usłyszała zarzuty w sprawie korupcji. Wraz ze swoim partnerem, Adamem J. miała wręczyć łapówkę w wysokości miliona złotych jednemu z prokuratorów. Celem było wyciągnięcie z więzienia konkubenta gwiazdy.

Adam J. jest zamieszany w morderstwo 75-letniej kobiety, a na wolności przebywa tylko dlatego, że Paszkowska przelała na konto Skarbu Państwa sto tysięcy złotych tytułem poręczenia majątkowego za niego. Celebrytka sowicie opłacała prokuratora prowadzącego sprawę, m.in. za umożliwianie jej wizyt w areszcie oraz wnioskowanie w sądzie o zwolnienie jej ukochanego za kaucją.

Joanna i jej mąż (celebrytka podobno wyszła za Adama, gdy opuścił areszt po wpłaceniu przez nią kaucji) zostali aresztowani przez Centralne Biuro Antykorupcyjne pod zarzutem przekazania prokuratorowi łapówki w wysokości miliona złotych. Okazało się, że para podarowała także urzędnikowi w „prezencie” dwie markowe koszule o wartości ponad tysiąc złotych każda, cztery bilety na mecz piłkarski Polska – Izrael, kilka butelek drogiego alkoholu oraz użyczyła mu swojego bentleya. Płacili również za drogie kolacje i ogromne bukiety kwiatów dla jego matki.

Prokurator został oskarżony o przyjmowanie korzyści majątkowych oraz osobistych i utrudnianie śledztwa. W październiku trafił do aresztu w Piotrkowie Trybunalskim, jednak ostatecznie Sąd Rejonowy dla Warszawy Śródmieścia uchylił środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania i nakazał wypuścić go na wolność.

W chwili aresztowania Joanna Paszkowska przebywała w swoim mieszkaniu z córką i partnerem. Antyterroryści pozwolili celebrytce na jeden telefon. Kobieta zadzwoniła do swojej mamy, aby zaopiekowała się 10-letnią Majką.

Jakiś czas później w mediach pojawiła się informacja o tym, że parze grozi do 12 lat pozbawienia wolności. Nie wiadomo narazie, jaki będzie finał sprawy.

Joanna Paszkowska: Instagram

Joannę Paszkowską można znaleźć na Instagramie pod nazwą @asia_maja_paszkowska. Aktualnie jej profil obserwuje 25,5 tysiąca użytkowników serwisu. Przed wybuchem afery i zatrzymaniem w areszcie, kobieta w mediach społecznościowych dzieliła się z fanami swoim luksusowym życiem, egzotycznymi wakacjami i zakupami, na które może pozwolić sobie nieliczna grupa osób. Obecnie konto jest prywatne.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów 1

Bądź pierwszy i oceń artykuł