Kim jest Justyna Nagłowska? [dzieci, wiek, mąż]

Instagram @jus_naglowska

Justyna Nagłowska to ceniona dziennikarka oraz reżyserka z wykształcenia. Ponadto pełni rolę współwłaścicielki renomowanej marki odzieżowej Flawless. Jej mężem jest Borys Szyc, utalentowany polski aktor teatralny i filmowy, a także ceniony piosenkarz oraz lektor.

Ile lat ma Justyna Nagłowska?

Justyna Nagłowska-Szyc skończyła niedawno 42 lata.

Justyna Szyc i Borys Szyc — historia ich miłości

Para zapoznała się w 2002 roku na planie Teatru Telewizji, kiedy to Borys Szyc miał 23 lata, a Justyna Nagłowska – 21 lat. W tamtym okresie kobieta pełniła funkcję asystentki Krystyny Jandy przy produkcji spektaklu o nazwie Porozmawiajmy o życiu i śmierci, a Borys Szyc wcielał się w postać syna tej znanej aktorki.

Między dwojgiem szybko pojawiło się uczucie, niestety, po około roku zdecydowali się na rozstanie. Powodem było głównie to, że Borys był w tamtym okresie mocno skupiony na sobie. Po rozstaniu Nagłowska weszła w związek małżeński i doczekała się dwójki dzieci. Z kolei Borys Szyc znalazł szczęście u boku innej kobiety i został ojcem.

Po latach aktor natknął się w mediach społecznościowych na zdjęcie Justyny Nagłowskiej i postawił do niej napisać.

Siedziała sama na wydmie […] Od razu poczułem, że jest coś nie tak. Smutna? Samotna? Zdjęcie mnie na tyle poruszyło, że zaproponowałem wspólny obiad. Przyjechała na rowerze, który został już w restauracji na dłużej. Tamto spotkanie powróciło nasze życie do góry nogami. Zakochałem się na nowo – zwierzył się aktor w magazynie Pani w wywiadzie Magdaleny Kuszewskiej.

Mimo długiej, bo aż 10-letniej przerwy, para szybko odnalazła wspólny język. Jednak ich związek znów nie należał do najłatwiejszych.

Borys raz był, a raz go nie było. Miał problemy z alkoholem, zdarzały się nam konflikty. Czuliśmy jednak, że się kochamy i chcemy być razem. Ale pojawił się taki moment, że nie miałam już siły. W końcu każde z nas rozpoczęło swoją drogę do wyzdrowienia: on na terapii dla uzależnionych, ja dla współuzależnionych. Trudny był to czas. Mnóstwo znajomych nam wtedy odpadło po drodze, bo nie mogli zrozumieć, że jak to, Szyc nie „używa”? Kiedy on zaczął wychodzić z nałogu, między nami układało się coraz lepiej – zapewniła Nagłowska.

Pod koniec 2018 roku Borys Szyc i Justyna Nagłowska zaręczyli się, a w 2019 roku na hiszpańskiej wyspie Es Vedra odbył się ich ślub. Pod koniec 2022 roku para obchodziła trzecią rocznicę ślubu. Z tej okazji dziennikarka opublikowała na swoim Instagramie romantyczne zdjęcie, pod którym udostępniła szczere wyznanie opisujące jej miłość do męża.

Oboje dziś stwierdziliśmy, że to były nasze najlepsze trzy lata. Lubię dbać o naszą relację, lubię naszą bliskość, lubię to, że każde z nas ma swoją przestrzeń, swoje zainteresowania i możemy się tym nawzajem inspirować – czytamy w opisie.

Justyna podkreśliła także, że zdaje sobie sprawę, jak wiele pracy należy włożyć w pielęgnowanie relacji między partnerami.

Warto sobie robić co jakiś czas podsumowania tego, czego nawzajem pragniemy i sprawdzać, czy nasze ścieżki nadal łączą się w jedną – radziła. – To najlepiej płatna praca, jaką kiedykolwiek wykonywałam. Płacą walutą – miłość. Nie da się tego przeliczyć na żadne pieniądze. Uwielbiam być Twoją żoną kochanie. Żonka i mężyk, jak mówi nasz synek – podsumowała.

Ile dzieci ma Justyna Nagłowska?

W marcu 2020 roku przyszedł na świat pierwszy syn pary – Henryk. Zarówno Justyna Nagłowska, jak i Borys Szyc są już rodzicami dzieci z poprzednich związków. Justyna Nagłowska jest mamą dwóch córek, z kolei Borys Szyc z pierwszego związku ma córkę Sonię.

Justyna Nagłowska — Instagram

Żona Borysa Szyca prowadzi profil na Instagramie pod nazwą @jus_naglowska. Aktualnie profil dziennikarki obserwuje 105 tysięcy użytkowników tege serwisu.

Justyna Nagłowska — podcasty

Justyna Szyc-Nagłowska nagrywa dwa autorskie podcasty.

  • „Matka też człowiek” – podcast dla ludzi, którzy lubią wiedzieć, co się z nimi dzieje, którzy chcą widzieć i uznawać swoje emocje, nawet te najtrudniejsze (opis autorki).
  • „Nagłowska na głos” – podcast o rozwoju osobistym, o szukaniu swojej drogi do szczęśliwego życia. Dla tych, którzy chcą mieć poczucie, że panują nad swoim życiem i są gotowi wziąć za nie odpowiedzialność (opis autorki).

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł