Kim jest Karolina Bojar? [wiek, mąż, Instagram]

Instagram @bojarmeow

W 2018 roku brytyjski dziennik The Sun okrzyknął ją najseksowniejszą sędzią piłkarską na świecie. Jej profil na Instagramie śledzi 160 tys. użytkowników. Ostatnio zrobiło się o niej głośno za sprawą afery związanej z jej mężem, która ucichła zaraz po ironicznych komentarzach kobiety. Kim jest Karolina Bojar?

Karolina Bojar — wiek, wykształcenie

Karolina Bojarurodziła się 15 września 1997 roku ma więc 25 lat. Pochodzi z Krakowa, gdzie cały czas mieszka, choć często przebywa także w Warszawie. O jej rodzinie wiadomo niewiele, ale w mediach pojawiła się informacja, że pochodzi ze sportowego rodu. Jej mama była biegaczką, a inni członkowie rodziny mają także związki z piłką nożną.

W stolicy Małopolski Karolina Bojar ukończyła II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego. Aktualnie jest studentką prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim, a wcześniej ukończyła Prawo własności intelektualnej i nowych mediów na tej samej uczelni. Specjalizuje się w prawie sportu oraz własności intelektualnej.

Karolina Bojar — zainteresowania

Największą pasją Karoliny Bojar jest sport, w szczególności bieganie. Co ciekawe, przed karierą sędziowską trenowała biegi, jej specjalnością były średnie dystanse. W tym okresie była zresztą bowiem członkiem lekkoatletycznej sekcji Cracovii.

Karolina Bojar jako sędzia piłkarski

Jak sędzia piłkarska przechodziła kolejne szczeble rozwoju, by obecnie sędziować mecze na szczeblu centralnym. Obejmuje to m.in. spotkania kobiecej Ekstraligi. Chociaż jako kobieta, często budzi na boisku mieszane uczucia, podkreśla, że dla niej nie liczy się płeć, ale kompetencje.

Moja płeć na boisku nie gra roli, m.in. ze względu na to, że do zawodów jestem odpowiednio przygotowana i fizycznie nie ustępuję moim kolegom. Jestem zdeterminowana i ciężko na to pracuję. Dlatego nie oceniaj mnie po pozorach, tylko po tym, co daję z siebie na boisku – można przeczytać na Instagramie Karoliny Bojar.

Karolina Bojar regularnie występuje także jako ekspertka piłkarska w różnych programach.

Karolina Bojar — Instagram

Karolina prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @bojarmeow. Aktualnie obserwuje ją 168 tysięcy użytkowników tego serwisu. Swoje zasięgi wykorzystuje między innymi po to, by opowiadać o swoich przemyśleniach, dzieli się takze relacjami z podróży (Malediwy, Malta, Karaiby, czy USA), ważnymi momentami z życia, a także z wydarzeń sportowych i pozasportowych.

Karolina Bojar — mąż, dzieci

Mężem Karoliny Bojar jest starszy o 20 lat Daniel Stefański, jeden z najbardziej znanych sędziów piłkarskich w Polsce. Mężczyzna jest bowiem rozjemcą meczów PKO BP Ekstraklasy, najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

Para poznała się na meczu sparingowym Górnika Zabrze z Hajdukiem Split. Karolina była wówczas sędzią asystentem, a Stefański był sędzią głównym.

W styczniu 2020 roku para zaręczyła się podczas wycieczki na wyspy Phi Phi, a pod koniec października 2020 roku zakochani wzięli ślub na greckiej wyspie Santorini. Suknia panny młodej została zaprojektowana przez Magdalenę Popiel.

Cięta z koronki, z delikatnym trenem i obcisłym krojem, który cudownie grał z greckim słońcem. Magda będę Ci wdzięczna do końca życia za stworzenie tych cudów dla mnie – napisała Karolina Bojar na swoim Instagramie.

Para nie posiada jeszcze dzieci.

Karolina Bojar — afera na meczu Wisła-Cracovia

Na jednym z meczów Wisły z Cracovią, mężowi Karoliny Bojar zarzucono stronniczość. Powodem oskarżeń miały być doniesienia o tym, że rozstrzygał na korzyść Wisły, ponieważ Karolina jest ich kibicką. Ta jednak szybko i żartobliwie ucięła wszystkie podejrzenia, odpowiadając na te zarzuty w następujący sposób:

Jestem sędzią PZPN i w związku z tym nie kibicuję żadnej drużynie (…) Najprawdopodobniej znajdą Państwo w Internecie zdjęcia zrobione mi na trybunach każdego klubu Ekstraklasy (…) Wpisując się w atmosferę spisku, pragnę zadeklarować większą ostrożność w przyszłości. Nie rzucając słów na wiatr, już teraz postanawiam dobierać kolory mojej garderoby i paznokci nad wyraz rozważnie.

Skąd się wzięła popularność Karoliny Bojar?

Popularność Karoliny Bojar rosła od 2015 roku. Głównym medium był Instagram, gdzie naprzemiennie zamieszczała różne seksowne zdjęcia w połączeniu z tymi z pracy sędzi piłkarskiej.

Wszystko zmieniło się rok później, kiedy różnymi kanałami – głównie dzięki mediom oraz serwisom społecznościowym – dowiedziała się o niej tzw. piłkarska Polska. Piłkarscy kibice oszaleli na punkcie pięknej kobiety w sędziowskim stroju i masowo zaczęli obserwować ją na Instagramie.Jej sława wyszła poza Polskę w 2018 roku, za sprawą popularnej angielskiej bulwarówki The Sun, która określiła ją jako „the world’s sexiest referee”. Brytyjski dziennik słusznie zauważył, że Karolina Bojar posiada nie tylko urodę, ale również inteligencję i przebojowość. Oczywiście przełożyło się to na popularność kobiety, która pod postami na Instagramie zaczęła mieć już nie tysiąc czy dwa interakcji, a kilkanaście tysięcy.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł