Kim jest Karolina Gilon? [wzrost, Top Model, partner]

Karolina Gilon to prezenterka telewizyjna, aktorka, wokalistka, modelka i wizażystka. Rozpoznawalność zdobyła dzięki programowi Top Model, który okazał się jej przepustką do świata show-biznesu. Jeśli jesteście ciekawi informacji z życia prywatnego oraz na temat kariery Karoliny Gilon, czytajcie dalej!

Ile ma lat Karolina Gilon?

Karolina Gilon urodziła się w 10 grudnia 1989 roku. Ma starszego brata. Od dziecka kochała występować i pozować przed kamerą, a talent plastyczny odziedziczyła po rodzicach, którzy są artystami.

Karolina Gilon — wzrost

Celebrytka należy do wysokich kobiet – mierzy bowiem 181 cm wzrostu, co z pewnością pomogło jej w karierze w modelingu.

Skąd pochodzi Karolina Gilon?

Karolina Gilon pochodzi z Mrągowa, małej mazurskiej miejscowości. Kiedy miała 4 lata, jej rodzice wzięli rozwód i od tego czasu wychowywała ją mama. W wieku 18 lat przeniosła się do Olsztyna, gdzie zdała maturę. Następnie trafiła do Warszawy, gdzie studiowała finanse i rachunkowość oraz pracowała jako kelnerka. W międzyczasie zainteresowała się wizażem i postanowiła zmienić kierunek studiów. Szybko udało jej się zaistnieć w zawodzie. Przez pewien czas robiła makijaże modelkom przed pokazem.

Karolina Gilon — medialna kariera

W latach 2013-2014 Karolina Gilon występowała w serialu Miłość na bogato, który opowiadał o grupie młodych, zamożnych ludzi ze stolicy. Po udziale w serialu schudła aż 15 kg. Zrezygnowała z mięsa i rozpoczęła intensywne ćwiczenia crossfitowe i na siłowni.

W 2015 roku zgłosiła się do 5. edycji programu rozrywkowego Top Model, który otworzył jej drzwi d kariery. Mimo iż na początku programu, Michał Piróg nazwał ją „pączusiem”, była jedną z mocniejszych kandydatek do zwycięstwa w programie. Wyróżniała się na tle innych uczestniczek, m.in. licznymi tatuażami, a także znakomicie prezentowała się jako fotomodelka. Ostatecznie zajęła czwarte miejsce. Trzeba przyznać, że chociaż nie zrobiła zawrotnej kariery w modelingu, to udział w programie na pewno przyczynił się do jej aktualnej popularności.

W 2016 roku Karolina Gilon zadebiutowała jako prowadząca programu w stacji TTV DeFacto. W latach 2017-2019 została gospodynią programu Druga twarz, w którym pomagała przejść uczestnikom metamorfozę wyglądu lub stylu.

W 2016 i 2017 współtworzyła zespół GUN*S. Ich debiutanckiego singla All The Time niestety nie można już oglądać na YouTube. Pozostały za to dwa single o tytułach Where Are You Now i Słyszę.

Od 2019 Karolina Gilon prowadzi reality show Love Island. Wyspa miłości . Uczestnicy programu będący singlami oddają się gorącym romansom w słonecznej Hiszpanii. Ich sercowe sprawy są non stop śledzone przez kamery, a widzowie decydują, który z uczestników odpadnie z programu.

W latach 2020-2021 prowadziła 2. i 3. sezon programu Ninja Warrior Polska, gdzie uczestnicy – najczęściej osoby znane z show-biznesu – pokonują tor przeszkód.

W czerwcu 2021 roku była jedną z osób prowadzących Polsat SuperHit Festiwal. Współprowadziła także Sylwester z Polsatem 2021/2022, gdzie w roli prezenterki pojawiła się po raz trzeci z rzędu.

Karolina Gilon — Instagram

Karolina Gilon jest obecnie jedną z największych gwiazd Polsatu. O jej popularności świadczy jednak nie tylko liczba powierzanych jej przez stację zadań, ale również rzesza fanów na Instagramie, którzy bacznie śledzą jej kroki w sieci. Jej profil @karolinagilonofficial obserwuje ponad pół miliona osób. Dzieli się tam z fanami szczegółami swojej codzienności, również z podróży i imprez, a także publikuje klipy z programów, które prywadzi, ale również z podróży i imprez.

Czy Karolina Gilon ma męża?

Mimo dużej aktywności w social mediach Karolina Gilon nie dzieli się informacjami na temat swoich związkó, dlatego też w sieci trudno znaleźć informacje czy się z kimś spotyka.

Karolina Gilon — tatuaże

Karolina Gilon ma wiele tatuaży: na obu rękach (rękawy), na obojczyku (napis i kokarda), a także na brzuchu, plecach i ona udach. Z kolei na jej nadgarstku znajduje się czerwone serce z napisem „mom”, a jej mama ma bardzo podobn tatuaż w tyam samym miejscu.

Na co choruje Karolina Gilon?

Jakiś czas temu Karolina Gilon wyznała, że cierpi na zespół SIBO, który objawia się problemami jelitowymi (biegunki, bóle brzucha, niedożywienie, utrata wagi). Celebrytka przyznała wtedy, że z powodu ogromnego bólu musiała nie raz zmieniać swoje plany zawodowe.

Prowadząca Love Island cierpi także na mizofonię. Osoby dotknięte tą przypadłością nie tolerują niektórych dźwięków, przez co mogą nie akceptować w swoim otoczeniu ludzi, którzy generują drażliwe odgłosy.

Nie lubię pewnych dźwięków. Szczególnie dźwięków, gdy ktoś je. Mlaskanie, siorbanie, cmokanie, mówienie z pełnymi ustami, pstrykanie długopisem, dźwięk pikania przy niezapiętych pasach itd. Jak słyszę te dźwięki, to staję się bardzo nerwowa, a wręcz wybuchowa – wytłumaczyła w mediach społecznościowych.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł