Kim jest Małgorzata Tomaszewska [wzrost, partner, dzieci]

Chociaż praca w mediach jest wspólnym elementem wielu rodzimych celebrytów, to od zawsze pozostaje linią podziału w podejściu do kwestii prywatności. Niektóre gwiazdy nie mają oporów przed publicznym dzieleniem się swoim życiem, podczas gdy inne świadomie tworzą tajemniczą aurę wokół swoich działań poza sferą zawodową. Do tej drugiej grupy od wielu lat z pewnością zalicza się Małgorzata Tomaszewska. Co zatem wiemy o sympatycznej prezenterce Pytania na śniadanie?

Małgorzata Tomaszewska — wiek, wykształcenie, rodzice, wzrost

Małgorzata Wiktoria Tomaszewska primo voto Słomina urodziła się 28 stycznia 1989 w Łodzi. Gwiazda TVP dorastała w sportowej rodzinie. Jej ojciec to znany bramkarz Jan Tomaszewski, a mam Katarzyna Calińska-Tomaszewska była tenisistką stołową. Prezenterka jest wnuczką Danuty Szmidt-Calińskiej.

Jako nastolatka Małgorzata Tomaszewska, idąc w ślady mamy, trenowała tenis stołowy. Pracowała także jako modelka.

Tomaszewska jest absolwentką LXII Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego im. gen. broni Władysława Andersa w Warszawie. Studiowała psychologię na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie.

Wiele osób interesuje wzrost Małgorzaty Tomaszewskiej. Prezenterka należy do wysokich kobiet – mierzy 176 cm wzrostu.

Małgorzata Tomaszewska — kariera

Małgorzata Tomaszewska pierwsze kroki przed kamerami stawiał na antenie Sportklub. W kolejnych latach miała okazję pojawić się również na ekranach Polsatu oraz innych stacjach. Aktualnie jest jedną z czołowych gwiazd Telewizji Polskiej, do której dołączyła w 2018 roku. Jej początki w TVP skupiały się głównie na tematyce związanej z show-biznesem, jednak już w 2019 roku awansowała do roli jednej z głównych prowadzących programu Pytanie na śniadanie. To stanowisko umocniło jej pozycję jako wybitnej osobowości telewizyjnej.

Nie marzyłam o tym, żeby pracować w programie śniadaniowym ponieważ ja się wstydziłam nawet pojechać z tatą do studia nagraniowego – opowiadała swego czasu w Pytaniu na śniadanie.

Kim był pierwszy mąż Tomaszewskiej?

Pierwszym mężem Małgorzaty Tomaszewskiej był kierowca rajdowy o nazwisku Słomina. Niewiele wiadomo jednak o ich związku, ponieważ para szybko zdecydowała się na rozwód.

Z kim była żonata Małgorzata Tomaszewska?

Poza wspomninym wyżej kierowcy o nazwisku Słomina Małgorzata Tomaszewska była także żoną Ahmeta Seyfia Yigita Tarciego, któy pochodzi z Turcji. Z tego związku ma syna Enza, który ma obecnie 6 lat. Jednak i ta relacja nie przetrwała próby czasu. Para podjęła decyzję o rozwodzie, o czym Tomaszewska poinformowała w 2022 roku. Do zakończenia związku miało dojść jednak około dwóch lat wcześniej.

Kto jest ojcem drugiego dziecka Tomaszewskiej?

Małgorzata Tomaszewska właśnie ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. Zrobiła to za pośrednictwem Instagrama, gdzie opublikowała zdjęcie, na którym obejmuje zaokrąglony brzuszek.

Kochani, chciałam się z Wami podzielić wspaniałą nowiną i naszym szczęściem – można przeczytac pod fotografią.

Kto jest ojcem drugiego potomka Małgorzaty Tomaszewskiej? Według ustaleń serwisu ShowNews.pl jest to tajemniczy Robert, z którym prezenterka utrzymuje relację od dwóch lat. Mężczyzna nie posiada powiązań ze światem show-biznesu. W roku 2021 w sieci pojawiły się fotografie, na których zakochana para oddawała się uczuciom w Sopocie.

Co się dzieje z Małgorzata Tomaszewska?

Z powodu swojego stanu błogosławionego, Małgorzata Tomaszewska nie pojawi się w najnowszej, czternastej edycji programu The Voice of Poland. Dodatkowo nie będzie również obecna w siódmej odsłonie programu The Voice Senior, gdzie wcześniej współpracowała z Rafałem Brzozowskim. Niemniej jednak jej fani nie muszą się martwić, ponieważ prezenterka pozostanie nadal aktywna w telewizyjnym programie Pytanie na Śniadanie.

Małgorzata Tomaszewska — Instagram

Prezenterka Pytania na śniadanie prowadzi konto na Instagramie – można ją tam znaleźć pod nazwą @malgorzata_tomaszewska. Aktualnie profil gwiazdy TVP obserwuje 125 tysięcy użytkowników tego serwisu.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł