Kim jest Monika Goździalska [wiek, mąż, dzieci, Big Brother]

Instagram @monika.gozdzialska

Monika Goździalska to polska celebrytka znana m.in. z udziału w programie Big Brother. Warto dodać, że jako jednej z nielicznych uczestniczek pierwszych edycji, udało się jej utrzymać popularność do dziś. W poniższym artykule zebraliśmy najważniejsze ciekawostki na temat życia i kariery Moniki Goździalskiej.

Monika Goździalska — wiek, data urodzenia

Monika Goździalska urodziła się 22 marca 1980 roku i pochodzi z Brześca Kujawskiego. W 2023 świętowała więc 43. urodziny.

Monika Goździalska — wzrost

Z informacji dostępnych w Internecie wynika, że Monika Goździalska ma 175 centymetrów wzrostu.

Monika Goździalska i modeling

Kiedy Monika Goździalska miała 16 lat, podczas spaceru ulicą Smolną w Warszawie, została zauważona przez pracowników agencji dla modelek EasternModels. Początkowo sceptycznie odniosła się do ich propozycji pracy, jednak ostatecznie zdecydowała się na współpracę. Jeszcze jako nastolatka wyjechała do Paryża, gdzie pozowała dla czołowych francuskich fotografów mody.

W 1999 roku Monika Goździalska została wybrana Twarzą Europy. Jej szybko rozwijająca się kariera została jednak przerwana przez nieplanowaną ciążę. W wywiadach kobieta przyznała, że początkowo się załamała. Wróciła do Polski i na kilka kolejnych lat wycofała się z życia publicznego.

Czym zajmuje się Monika Gozdzialska?

Monika Goździalska to osobowość medialna. Pierwsze kroki w celebryckim świecie stawiała w programie Big Brother. Później rozpoczęła karierę modelki. Co jakiś czas występuje w telewizji, napisała książkę i ma tysiące obserwujących w social mediach.

Monika Goździalska — miss

W 2011 roku Monika Goździalska reprezentowała Polskę na konkursie Mrs. World, który jest odpowiednikiem Miss World dla mężatek. Zdobyła tytuł I Wicemiss.

Monika Goździalska — książka

Z twórczością Moniki Goździalskiej można zapoznać się w książce Skandaliczne życie modelek, w której opowiada o kulisach pracy w modelingu.

Monika Goździalska – Dubaj

Wiele osób doszukuje się udziału Moniki Goździalskiej w tzw. aferze dubajskiej. Nie ma jednak informacji, które miałyby na to wskazywać. Wiadomo jedynie, że celebrytka bywała w tym mieście razem z byłym mężem.

Monika Goździalska — Big Brother, MasterChef

Monika Goździalska (jeszcze jako Monika Brochacka) pierwsze kroki w polskim show-biznesie stawiała w 2002 roku, kiedy to została uczestniczką 3. edycji Big Brothera. W tej samej edycji występowała m.in. Maja Frykowska (wówczas Agnieszka Frykowska). Jej przygoda z reality-show nie potrwała jednak długo z uwagi na problemy zdrowotne. Za udział zgarnęła 12 tysięcy złotych, bo w programie była przez trzy tygodnie. Po wycofaniu się z programu Goździalska na kilka lat wróciła do Paryża. W 2008 roku została zaproszona przez producentów Big Brothera do udziału w specjalnej edycji programu – VIP (do edycji z Jarosławem Jakimowiczem). Wtedy stawki były już wyższe – zarobiła około 40 tysięcy złotych, choć przed kamerami pokazywała się krócej

W 2012 roku Goździalska wystąpiła w pierwszej polskiej edycji programu MasterChef. Udało jej się dostać do grona 14 finalistów, ale odpadła jako pierwsza. Gotowaniem pasjonuje się od dzieciństwa. W wywiadach wspomina, że już jako dziecko chętnie przygotowywała obiady, a podczas pobytu w Paryżu żywiła współlokatorki.

Monika Goździalska — Instagram, TikTok

Monika Goździalska jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie cieszy się dużym zainteresowaniem. Na Instagramie można znaleźć ją pod nickiem @monika.gozdzialska. Aktualnie jej profil obserwuje 181 tysięcy użytkowników tego serwisu.

Na TikToku Monikę Goździalską można znaleźć pod nazwą @monika_gozdzialska.

Gdzie mieszka Monika Goździalska?

Monika Goździalska aktualnie mieszka w Hiszpanii.

Monika Goździalska — mąż, partner

W 2018 roku Monika Goździalska wzięła ślub z „miliarderem, który miał 47 koni arabskich”. Ceremonia odbyła się na Malediwach. Para jednak rozwiodła się. Aktualnie celebrytka zakochana jest w niejakim Kamilu i … planuje z nim ślub. W kwietniu 2023 roku Monika zdradziła Pudelkowi:

Mój partner klęczał ostatnio na ulicy w Gorzowie i zapytał mnie, czy za niego wyjdę za mąż. Ja stałam i prawie zasłabłam.

Niestety nie obyło się bez komplikacji.

Pewne rzeczy się przesuwają ze względu na rzeczy zawodowe. Dziś został podpisany pewien kontrakt, ale po 15 września będzie wiadomo, co się dzieje, więc ślub musi się trochę przesunąć, bo okazało się, że nie mogę wrócić do Hiszpanii. Muszę zostać tutaj na planie zdjęciowym, więc do domu nie wracam – podkreśliła w rozmowie z Jastrząb Post.

Podkreśla jednak przy tym, że wesela prędzej czy później się odbędzie, a ona nie może doczekać się tej chwili.

Ogród, kwiaty, Hiszpania, ciepło, zwykłe stoły, fajna muzyka, czasem disco polo. Spokój, bliscy. Małe grono ludzi. Suknia prosta zwykła, przylegająca, gładka. Najzwyklejsza – wyznała, co jej się marzy.

Na koniec wywiadu wspomniała o prezentach

Ja nie chcę prezentów. Chcę, aby wszystkie zebrane pieniądze były przeznaczone na pogotowie dla zwierząt.

Trzeba przyznać, że to bardzo szczytny cel.

Ile dzieci ma Monika Gozdzialska?

Monika Goździalska ma dwójkę dzieci – 23-letnią Natalię i 16-letniego Tristana. Jakiś czas temu zdradziła, że to właśnie ze względu na córkę wyprowadziła się do Hiszpanii. W polskich szkołach dziewczynka była prześladowana ze względu na swoją orientację seksualną.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 1 / 5. Liczba głosów 1

Bądź pierwszy i oceń artykuł