Kim jest Oliwia Bosowska? [wiek, Pierwsza miłość, Patryk Pniewski]

Instagram @oliwia__bosowska

Oliwia Bosowska to polska aktorka, która mimo młodego wieku, może pochwalić się już całkiem imponującą filmografią. Z pewnością pomaga jej w tym niebanalna uroda. Jeśli jesteście ciekawi informacji z jej życia prywatnego, a także zawodowego, zapraszamy do lektury artykułu poniżej!

Ile lat ma Oliwia Bosowska?

Oliwa Bosowska urodziła się 16 marca 1998 roku w Warszawie. W związku z tym w 2023 roku skończyła 25 lat.

Oliwia Bosowska — filmy

Aktorka ma na swoim koncie liczne role w serialach telewizyjnych oraz filmach krótkometrażowych. Debiut przed kamerą zaliczyła w 2013 roku w produkcji „Dzieciaki’”. Jednak doświadczeniem znacznie ciekawszym był jej udział w filmie krótkometrażowym pod tytułem „Hycel”, gdzie spotkała na planie takie gwiazdy jak Agnieszka Wosińska oraz Janusz Chabior. Rok 2015 przyniósł młodej aktorce epizod w popularnym serialu „Ojciec Mateusz” czy też „Wyłączamy telefony”. W roku 2017 z kolei zagrała rolę tytułową w etiudzie „Rita”.

Do tej pory Oliwia Bosowska wystąpiła jeszcze w „Pierwszej miłości’”, „W rytmie serca’” oraz w „Na Wspólnej’”, „Pułapce” i „Koronie królów”.

Rozpoznawalność niewątpliwie przyniosła jej rola Darii Lewickiej w paradokumencie „Szkoła”. Pozytywne recenzje zebrała również za kreacje swojej bohaterki w serialu „Pułapka”, który zdobył ogromną sympatię telewidzów.

Oliwia Bosowska zagrała także w serialu TVN „Kod genetyczny”, gdzie wystąpiła u boku Adama Woronowicza oraz Karoliny Gruszki.

Oliwia Bosowska — Patryk Pniewski

W jednym z wywiadów Oliwia Bosowska zdradziła, że jest związana z kolegą po fachu. Wybrankiem jej serca został Patryk Pniewski. Jak długo trwa związek młodych celebrytów? Okazuje się, że nie jest to świeża sprawa. W swój związek nie chcę jednak mieszać mediów i wszelkie informacje z życia prywatnego starają się zachować dla najbliższego otoczenia.

Oliwia Bosowska — Instagram

Oliwia prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @olivka_bosowska. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam prawie 95 tysięcy użytkowników tego serwisu. Aktorka nie ukrywa, że prowadzenie Instagrama to również jej sposób na zarobek.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł