Kim jest Paulina Hornik? [MMA, walka, High League]

Instagram @paulina.hornik

Paulina Hornik wkroczyła w świat fright fightów pod koniec 2022 roku. Dzięki udziałowi w tych widowiskowych wydarzeniach szybko zdobyła rozpoznawalność. Choć kariera w fright fightach to nowy obszar dla Pauliny, to zdążyła już zaznać smaku jednego zwycięstwa. Prywatnie influencerka jest wieloletnią przyjaciółką Natsu.

Paulina Hornik — wiek, wzrost, waga

Paulina Hornik urodziła się w grudniu 1997 roku, zatem w tym roku skończy 26 lat. Podczas gali Prime MMa, w której Paulina brała udział w 2022 roku, wyświetlona została metryczka, dzięki której dowiedzieliśmy się, że ma 163 cm wzrostu. Wówczas jej wynosiła 60 kilogramów.

Gdzie walczyła i z kim wygrała Paulina Hornik?

Po raz pierwszy Paulina Hornik pojawiła się w oktagonie 1 października 2022 roku na gali Prime Show MMA, a jej rywalka była Martyna „Pysia” Zbirańska. Hornik wygrała tę walkę w pierwszej rundzie.

Po raz drugi Paulina Hornik pokazała się 18 marca 2023 roku na 6. gali High League, gdzie jej rywalką była Lexy Chaplin, która stoczyła już dwie walki z przyjaciółką Pauliny – Natsu. Kto wygrał walke Lexy czy Paulina? Lexy Chaplin pokonała Paulinę Hornik przez TKO (ciosy w dosiadzie) w 2. rundzie.

Wzajemna niechęć dziewczyny znana jest nie od dziś, wielokrotnie pomiędzy nimi dochodziło do spięć. Paulina wyzwała m.in Lexy od „miękkich faj”, z kolei Lexy nazwała Hornik „przydupasem Natsu”. Cała sytuacja miała miejsce po walce Lexy z Natsu na gali High League.

Po tym, jak organizacja High League została zamknięta, Paulina Hornik podpisała kontrakt z Clout MMA. Jej debiut dla tej federacji odbył się 5 sierpnia 2023 roku w Warszawie. To właśnie wtedy odbyła się premierowa edycja gali Clout MMA. Rywalką Pauliny Hornik była Ewa „Mrs Honey” Wyszatycka, którą Hornik pokonała przez jednogłośną decyzję sędziów.

Paulina Hornik i Natsu

Paulina Hornik i znana z ekipy TEAM X – Natsu znają się ponad 10 lat. Nic więc dziwnego, że zawodniczka High Leagu w maju 2022 roku dołączyła do nowego projektu Natalii Kaczmarczyk „Natsu World”, który ma podobną formułę do Teamu X. Uczestnicy razem mieszkają i nagrywają wspólnie piosenki i filmy.

Z kim jest Paulina Hornik?

Wiele wskazuje na to, że serca Pauliny Hornik nie jest zajęte. Choć na zdjęciach, które wrzuca na media społecznościowe, możemy widzieć różnych mężczyzn, są to jedynie jej bliscy znajomi. Influencerka nie wypowiada się raczej na tematy związane z jej życiem uczuciowym.

Paulina Hornik — Instagram

Paulina Hornik prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @paulina.hornik. Obecnie obserwuje ją tam ponad 365 tysięcy użytkowników tego serwisu, co zaowocowało wieloma współpracami z różnymi znanymi markami. Posty i zdjęcia influencerki zbierają dużą popularność, a fani wchodzą w interakcje poprzez serduszka czy komentarze.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł