Kim jest tajemniczy Marek, mąż Agnieszki Chylińskiej? [pierwszy, drugi]

Fotografia koncertowa: Agnieszka Chylinska

Agnieszka Chylińska, znana polska artystka muzyczna, doświadczyła dwóch małżeństw w swoim życiu. To drugie trwa już od 13 lat. Warto zaznaczyć, że Chylińska jest bardzo dyskretna w kwestii swojego życia prywatnego, zwłaszcza jeśli chodzi o jej męża. Informacje na jego temat są ograniczone, ponieważ artystka zawsze starała się utrzymywać tę sferę swojego życia z dala od mediów i opinii publicznej. Kim jest tajemniczy mąż Agnieszki Chylińskiej?

Kto jest obecnym mężem Agnieszki Chylińskiej?

W 2010 roku Agnieszka Chylińska zawarła związek małżeński z Markiem, który wcześniej pracował w agencji reklamowej w Sopocie, gdzie zajmował się projektowaniem okładek płyt oraz plakatów dla zespołu O.N.A. O ślubie media dowiedziały się oczywiście po fakcie.

To prawda, Agnieszka i Marek wzięli ślub. Cieszą się i nawet trochę dziwią, że udało im się zachować tę wiadomość w tajemnicy – mówiła menadżerka Agnieszki, Joanna Ziędalska w rozmowie z „Życiem na gorąco”.

Czym obecnie zajmuje się mąż Chylińskiej? Informacje na ten temat są niestety niedostępne.

Para pozostaje razem do dziś i wychowuje trójkę wspólnych dzieci: Ryszarda, Esterę i Krystynę. W jednym z wywiadów artystka zdradziła, że dwójka z nich wymaga szczególnej troski.

Poza tą informacją gwiazda zachowuje dyskrecję wobec swojego życia prywatnego, unikając publikacji zdjęć swojego męża i dzieci w mediach społecznościowych. Nie pojawia się także z nimi na publicznych wydarzeniach. W sieci można odnaleźć tylko niewielką liczbę fotografii ukazujących tę parę. Jednym z przykładów jest zdjęcie z 2006 roku, na którym Agnieszka i Marek zostali uwiecznieni przez paparazzi podczas spaceru z ich nowo narodzonym synem Rysiem.

Oni nie żyją jak typowe gwiazdy. Nie ma ich na Instagramie, nie chodzą do modnych restauracji. Za to chętnie oglądają mecze polskiej ligi na stadionach – mówił ich znajomy w rozmowie z „Fleszem”.

Czy mąż Agnieszki Chylińskiej jest Cyganem?

W przeszłości w Internecie wybuchła mała sensacja w związku z żartem wypowiedzianym przez piosenkarkę podczas jednego z wywiadów, gdzie stwierdziła, że jej mąż jest Romem. Później była zmuszona sprostować swoje słowa.

Prawda jest taka, że mój mąż jest łysym blondynem z niebieskimi oczami. Więc taka prawda. Może mój następny mąż będzie Romem, ale aktualny nim nie jest. Dziękuję bardzo, zależało mi na tym, żeby to powiedzieć – wyjaśniła artystka podczas festiwalu w Sopocie w 2019 roku.

Gwiazda docenia również cechy charakteru swojego partnera. W maju 2021 roku Agnieszka Chylińska podzieliła się na swoim koncie na Instagramie refleksjami dotyczącymi swojego życia uczuciowego. W swoim wpisie wyznała, że przez długi czas znajdowała się w toksycznych związkach, jednak dopiero teraz zdaje sobie sprawę, czym jest dojrzałe uczucie i świadomy wybór partnera. Przekonywała, że czasami warto walczyć o miłość, pomimo że droga do jej osiągnięcia może być trudna.

W tym wpisie Agnieszka Chylińska wyraziła swoje przemyślenia na temat znaczenia miłości dojrzałej i świadomej. Jej słowa oddają głębokie zrozumienie tego, jak istotne jest docenienie charakteru partnera oraz wybór miłości opartej na zdrowej postawie i autentycznym uczuciu. 46-latka w przeszłości czasu przyznała także, że przy mężu odnalazła „normalność”.

Mówiąc o Marku chętnie i serdecznie, przedstawia go w laczkach, z detergentem w ręku, kupującego mięso na schabowe. Domowy Marek to odbicie jej troskliwego ojca. Nareszcie mężczyzna, który gwarantuje stabilność, a przede wszystkim nie przynależy do destrukcyjnego świata, który ciągnął ją na dno – pisał o mężczyźnie magazyn „Twój styl”.

Kto to jest Krzysztof Krysiak?

Krzysztof Krysiak, pracownik wytwórni Sony Music, był pierwszym mężem Agnieszki Chylińskiej. Para poznała się w 1996 roku. Ich związek zaowocował ślubem w 2002 roku, jednak małżeństwo przetrwało jedynie rok. W kontekście swoich wcześniejszych doświadczeń małżeńskich niedawno artystka wyraziła:

W tamtym czasie miłość wszystko załatwiła, dzięki niej miałam siłę, żeby się podźwignąć, miałam odwagę, żeby zakończyć toksyczny rozdział w moim życiu i zacząć nowy. Skromnie, w wynajmowanym mieszkaniu. Okazało się, że można przeżyć za 20 zł dziennie. Pomyślałam sobie, że jeśli celem jest rodzina, to najważniejsze, żebyśmy żyli spokojnie. Musiałam się zresetować, żeby przypomnieć sobie, czego w ogóle chcę – tłumaczyła Artystka w rozmowie z „Panią”.