NARS Brow Collection – jesień 2013

Niezawodny i sprawdzony duet do podkreślania kształtu naszych brwi proponuje nam na letnie dni marka NARS. Brwi nie tylko potrzebują koloru i odpowiedniego ich zaznaczenia i nadania wybranego konturu, potrzebują także utrwalania i kosmetyku, który utrzyma i zdyscyplinuje wszystkie włoski podczas wysokich temperatur. Brwi są oprawą dla naszych oczy i istotnym elementem, który w zależności od nadanego kształtu potrafi odmienić proporcje całej twarzy. Kredka do brwi w odpowiednio dobranym kolorze, a także stylizujący żel, to dwa kosmetyki, którymi w łatwy i szybki sposób, możemy precyzyjnie podkreślić, uprzednio wyregulowane brwi.

Kiedy już nadamy naszym brwiom idealny kształt, pasujący do owalu naszej twarzy, czas na dobór produktów do ich stylizacji. Kredka, jest prosta w użyciu i podkreśla brwi w sposób naturalny. W kolekcji NARS znajdziemy ją w wersji automatycznej i w czterech odcieniach. Począwszy od bardzo jasnego i chłodnego odcienia brązu – idealnego dla blondynek, poprzez dwa zgaszone i odrobinę złamane szarością brązy – w jaśniejszym i ciemniejszym wydaniu, aż do czerni. Szatynki i chłodne brunetki powinny postawić na jaśniejszą wersję brązu, ciepłe brunetki oraz posiadaczki włosów wpadających w tony czerwone lub lekko rude, lepie wglądać będą w trochę ciemniejszym wariancie tego koloru. Czerń, to dość odważny i mocny kolor jeśli chodzi o podkreślanie brwi, na ten odcień powinny decydować się jedynie posiadaczki mocno śniadych i opalonych cer, oraz ciemnych włosów. Tylko wtedy, będzie on wyglądać naturalnie.

Drugim produktem, przeznaczonym do podkreślania, ale również utrwalania naszych brwi jest żel. Zamknięty w klasycznej tubce, z precyzyjną szczoteczką. Ten produkt również występuje w czerech kolorystycznych wersjach, odpowiadających tonacji, kredek z tej kolekcji. Tak dobrany duet, powinien stanowić idealne zestawienie i tworzyć na naszych brwiach efekt zarysowanych i utrwalanych, jednak wciąż wyglądających naturalnie brwi.