Cartier – świąteczna kampania reklamowa

‚Winter Tales’ to zimowa kampania reklamowa marki Cartier. Nie znajdziemy w niej jednak klasycznej prezentacji najnowszej biżuterii oraz zegarków, pięknych modelek i modeli ani również intrygującej plenerowej bądź studyjnej sesji zdjęciowej. Cała kampania jest utrzymana w całkowicie innym klimacie, ponieważ jest ona animowana. Występują w niej małe kociaki, które biegają po śniegu, wśród świątecznych choinek i odkrywają ekskluzywne nowości z kolekcji marki Cartier.

Świąteczny czas ma swój specyficzny klimat, i przywołuje wspomnienia. Dlatego marka kojarzona przede wszystkim z luksusową biżuteria postanowiła swoją kampanią nawiązać do świątecznych wspomnień. Pełna uroku kampania utrzymana w bajkowym klimacie nosi nazwę ‚Zimowe opowieści’. W reklamie małe kociaki bawiąc się na śniegu pokazują nam pełną świąteczną ofertę biżuterii i dodatków. Poprzez swoisty kontrast luksusowych produktów zestawionych z taką a nie inną ich formą przedstawienia, kampania ta utkwi w pamięci każdego. Jest ona odmienna od większości i wnosi coś nowego, ciekawego i niekonwencjonalnego.

Sama biżuteria jak zwykle jest elegancka, klasyczna i prosta. Pojawiają najbardziej rozpoznawalne elementy czyli zegarki oraz bransoletki. Ponad to przepiękne bogato zdobione naszyjniki oraz pierścionki. Całość robi naprawdę wrażenie i sprawia iż biżuteria ta staje się idealnym pomysłem na gwiazdkowy prezent.