Kim jest Joanna Kryńska? [wiek, mąż, pochodzenie]

Dziennikarka Joanna Kryńska nie jest postacią z pierwszych stron gazet, jednak wiele osób interesuje się jej życiem prywatnym. Kim zatem jest piękna i ambitna blondynka, którą możemy oglądać w stacji TVN24?

Ile lat ma dziennikarka Joanna Kryńska?

Joanna Kryńska urodziła się w 1980 roku w Siemiatyczach na Podlasiu. Nie jest znana dokładna data urodzenia dziennikarki. Kobieta z wykształcenia jest politologiem. Od najmłodszych lat marzyła o tym, by zostać aktorką, jednak ostatecznie postawiła na dziennikarstwo.

Joanna Kryńska — kariera

Joanna Kryńska pierwsze kroki w telewizji, a dokładnie w oddziale TVP w Białymstoku, stawiała już jako nastolatka.

W 2005 roku rozpoczęła współpracę ze stacją TVN24, z którą związana jest do dziś. Zaczynała jako reporterka w Sejmie i jak dziś wspomina, budynku praktycznie nie opuszczała, co było wtedy dla niej sporym wyzwaniem. W późniejszym czasie zaczęła się także pojawiać w studio. Ponieważ trudno było jej pogodzić obie prace, postanowiła skupić się na roli prezenterki.

Przyszłam tutaj jako nastolatka. Zaczęło się od pracy reportera w Sejmie. Wychodziliśmy z Sejmu rzadko i na krótko. Później zajęłam się pracą prezentera przy stole. Nie dało się pogodzić tych dwóch rzeczy. Więc od 17 lat jestem w studio – mówiła w 2021 roku w rozmowie z reporterem dziendobry.tvn.pl.

W swojej karierze prowadziła programy takie jak Wstajesz i wiesz, Wstajesz i weekend, 15 na żywo oraz Dzień na żywo.

Joanna Kryńska — mąż, rodzice

Dziennikarka niechętnie dzieli się informacjami ze swojego życia prywatnego. Dlatego w internecie trudno znaleźć informacje na temat jej rodziców. Wiadomo jedynie, że Joanna Kryńska jest osobą bardzo rodzinną i często odwiedza bliskich w swoich rodzinnych stronach.

Jeśli chodzi o stan cywilny, to obecnie kobieta jest rozwódką. Jej pierwszym mężem był Tomasz Marzec, kolega po fachu. Para pobrała się w 2011 roku w rodzinnej miejscowości dziennikarki. Spędzili razem kilka lat, jednakże małżeństwo dwóch silnych osobowości pochłoniętych pracą nie przetrwało próby czasu. Para rozwiodła się w okolicach 2019 roku – dokładna data nie jest znana.

Obecnie Joanna Kryńska jest zaręczona z Grzegorzem “Gaborem” Jędrzejewskim, znanym z programu TurboKozak w Canal+ Sport. Mężczyzna jest także bramkarzem Reprezentacji Artystów Polskich i Reprezentacji Polskich Dziennikarzy. Para oficjalnie jest ze sobą od 2019 roku, a zaręczyny odbyły się w 2022 roku, czym Joanna Kryńska pochwaliła się w mediach społecznościowych, umieszczając zdjęcie z pierścionkiem, który otrzymała od swojego przyszłego męża.

Miłość. Nasza rodzina, przyjaciele cieszą się już razem z nami. Wy też jesteście nam bliscy i zawsze serdeczni, więc i z wami dzielimy się naszą radością. Zaręczyliśmy się. To nie stało się dziś, ani wczoraj, ale teraz jest dobry moment, by podzielić się radością. Ps. Franek i Janek zaplanowali już z nami cd. Więc nastąpi – napisała Kryńska.

Joanna Kryńska — dzieci

Dziennikarka posiada dwóch synów z pierwszego małżeństwa. Syn Franciszek urodził się w 2012 roku, a drugi syn Joanny Kryńskiej przyszedł na świat w sierpniu 2015 roku.

Joanna Kryńska — Instagram

Joanna Kryńska jest aktywna na Instagramie, gdzie zgromadziła ponad 30 tysięcy obserwujących. Na swoim profilu @j.krynska publikuje zdjęcia rodzinne, fotografie z podróży, dzieli się także kadrami ze studia telewizyjnego. Jest również aktywna, jeśli chodzi o instastory. Praktycznie każdego dnia dodaje relacje z życia codziennego.

Joanna Kryńska — książka

Dziennikarka jest autorką książki Onkolodzy. Walka na śmierć i życie, którą współtworzyła z Tomaszem Marcem. To seria wywiadów z lekarzami onkologami. Jej stworzenie było dla Joanny Kryńskiej bardzo dużym wyzwaniem i sprawiło, że znacznie przewartościowała swoje priorytety.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł