Kim jest Julia Żugaj [wiek, Instagram, sklep, kosmetyki]

Zdjęcie Instagram @juliazugaj

Julia Żugaj to znana youtuberka, tiktokerka i influencerka, którą w mediach społecznościowych obserwuje ponad milion osób! 23-latka zdobyła ogromną rozpoznawalność dzięki internetowemu przedsięwzięciu, jakim jest Team X2 oraz przygodzie z muzyką. Kim jest Julia Żugaj? Ile ma lat i czym się zajmuje?

Ile lat ma Julia Żugaj?

Julia Żugaj urodziła się 15 czerwca 2000 roku, więc niedawno świętowała swoje 23. urodziny.

Z czego jest znana Julia Żugaj?

W wieku 4 lat Julia Żugaj została członkinią dziecięcego zespołu Wesołe nutki, więc z muzyką miała styczność od małego. 14 lat później rozpoczęła aktywność w mediach społecznościowych, publikując filmiki na popularnej wówczas platformie Musical.ly, która później przekształciła się w TikToka. Razem z siostrą Sonią tworzyła przede wszystkim filmiki o tańcu i lifestyle’u.

Jej kariera nabrała tempa, gdy nawiązała współpracę ze Spotlight Agency zajmującą się influencer marketingiem. W 2020 roku dołączyła do drugiej edycji internetowego projektu Team X. W mgnieniu oka stała się topową gwiazdą internetu, a także idolką dzieci i młodzieży. W zaledwie trzy miesiące zebrała ponad 100 tysięcy obserwujących na TikToku, obecnie są ich już 3 miliony. Na Instagramie z kolei obserwuje ją ponad milion fanów.

W październiku 2022 roku wydała minialbum Miłostki, w ramach współpracy z Unity Records, który dotarł do pierwszego miejsca listy sprzedaży OLiS. 11 stycznia 2023 sprzedaż epki byłą tak wysoka, że zyskała status złotej płyty.

Czy Julka i SHEO są razem 2023?

Julia Żugaj związana była z youtuberem Sheo, czyli Maciejem Ejsmontem. Chłopak razem z nią dołączył do Teamu X, jednak później ich związek się rozpadł.

Z kim w związku jest Julia Żugaj?

Na ten moment nie wiemy, czy serce Julii Żugaj jest zajęte, czy też wolne.

Julia Żugaj — Team X

W 2002 roku Julia Żugaj dołączyła do drugiej edycji internetowego przedsięwzięcia Team X, gdzie była jedną z najbardziej lubianych gwiazd. Pobyt w willi zapewnił jej rozpoznawalność i otworzył wiele możliwości, dzięki czemu dziś nie tylko nagrywa i dodaje zdjęcia, ale także tańczy i śpiewa.

Julia Żugaj — piosenki

Pierwsze piosenki Julia Żugaj wydała z projektem Team X. Następnie 12 października 2022 roku nakładem Unity Records wydała minialbum Miłostki, który dotarł do pierwszego miejsca listy sprzedaży OLiS uzyskując status złotej płyty. Do najpopularniejszych piosenek należą kawałki takie jak:

  • Wiosenny Bez
  • Miłostki
  • Nie sądzę
  • Los
  • Przy Tobie

Julia Żugaj — sklep, kosmetyki

W związku z projektem Team X Julia Żugaj wydała swoje perfumy, a także kosmetyki do makijażu. Autorska kolekcja kosmetyków pojawiła się drogeriach Hebe 19 maja 2022 roku. Produkty to owoc współpracy z marką INGLOT.

Julia Żugaj — Instagram

Julia Żugaj jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie znaleźć ją można pod nazwą @juliazugaj. Aktualnie jej profil obserwuje 1,2 miliona użytkowników tego serwisu.

Julia Żugaj — TikTok

Julię Żugaj na TikToku można znaleźć pod adresem: @juliazugaj. Zgromadziła tu ponad 2 milion obserwujących i prawie 84 miliony polubień.

Ile kosztuje bilet na obóz Julii Żugaj?

Z Julią Żugaj można spędzić kilka dni na obozie Julia Żugaj CAMP, który odbywa się w dniach 21-28.08.2023. Influencerka prowadzić będzie zajęcia taneczne, oprócz tego uczestnicy mają możliwość wzięcia udziału w wydarzeniach takich jak Muzyczna Bitwa, Talent Show oraz Adventure Time, czyli obozowe podchody w terenie. Dla chętnych zorganizowano także zajęcia taneczne z choreografką Julii Żugaj – Klaudią Sadło oraz profesjonalnym nauczycielem śpiewu.

Koszt obozu to 2550 zł (cena zawiera zakwaterowanie, wyżywienie, zajęcia, opiekę wychowawców, ubezpieczenie). Cena dojazdu z organizatorem to 300 zł z Poznania i Warszawy lub 450 zł z Gdańska.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł