Kim jest Karolina Szostak? [jak wygląda obecnie, efekt jojo, mąż]

Instagram @karolinaszostak

Karolina Szostak jest dziennikarką i prezenterką telewizyjną. Od wielu lat związana jest z Polsatem, gdzie była jedyną kobietą pracującą w tamtejszej redakcji sportowej – pełniła funkcję wydawcy magazynów. Obecnie prezentuje serwisy sportowe, jest również reporterką, a także sprawdza się w prowadzeniu telewizyjnych gal.

Karolina Szostak — wiek

Karolina Szostak urodziła się 19 września 1971 roku Warszawie. Jest córką Maryli Szostak, która jest właścicielką Baru Alex w Warszawie.

Jako piętnastolatka przeżyła wypadek drogowy, w wyniku którego przeszła operację trepanacji czaszki, po której miała sparaliżowaną prawą stronę ciała i zeza. Leczenie trwało w sumie trzy lata. Do tej pory nie słyszy na lewe ucho.

Karolina Szostak — wykształcenie

Karolina Szostak uczęszczała do pierwszego prywatnego liceum w Warszawie. Jest absolwentką prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Karolina Szostak — kariera

Karolina Szostak zadebiutowała w świecie telewizji w wieku 15 lat, jako uczestniczka programu młodzieżowego „5-10-15”. Później miała okazję prowadzić cykliczny program o nazwie „Szortpress”. Swoje umiejętności dziennikarskie rozwijała także podczas stażu w redakcji „Teleexpressu”. Od początku lat 90. jest związana z Polsatem, gdzie znalazła swoje miejsce w redakcji sportowej. 

W roku 1999 dołączyła do zespołu Polsat Sport, a od 2011 roku również współpracuje z Polsat Sport News. Szostak była przez długi czas jedyną kobietą w redakcji sportowej Polsatu, odgrywając istotną rolę jako redaktor magazynów sportowych. Oprócz tego angażuje się w pracę reporterską, relacjonowała chociażby Mistrzostwa Świata w Siatkówce w 2014 roku.

Szostak zdobyła także rozpoznawalność dzięki prowadzeniu Gal Jubileuszowych związanych z historią Telewizji Polsat Sport. Poza pracą w telewizji zdecydowała się na nowe wyzwania. Wspólnie z pilotką Malwiną Strecker wzięła udział w III edycji Rajdu Polski Kobiet, gdzie z powodzeniem zajęły drugie miejsce.

W roku 2014 Karolina Szostak wzięła udział w popularnym programie tanecznym „Taniec z Gwiazdami”. Jej partnerem tanecznym był Andrej Mosejcuk. Para zajęła dziewiąte miejsce.

Dziennikarka aktywnie uczestniczy w różnego rodzaju wydarzeniach charytatywnych. Współpracowała przy inicjatywie Centrum Onkologii w Białymstoku i Fundacji Bajkowej Fabryki Nadziei, biorąc udział w sesji zdjęciowej do kalendarza na rok 2016. W ramach tego projektu promuje akcję „Dotykam – Wygrywam” marki Panache, która zachęca kobiety do samobadania i profilaktyki raka piersi.

Czy Karolina Szostak znowu przytyła?

Karolina Szostak, znana ze zmysłowych kształtów, które przyciągały uwagę licznych mężczyzn, przeszła fascynującą metamorfozę. Była prezenterka Polsatu, w pewnym momencie pozbyła się aż trzydziestu kilogramów w porównaniu z okresem, gdy ważyła najwięcej.

Jak schudła Karolina Szostak?

Dziennikarka przyznaje, że zmaganie się z nadmiernymi kilogramami, nie było zadaniem łatwym i wymagało wielu poświęceń. Swoją przemianę rozpoczęła w 2014 roku, kiedy intensywnie przygotowywała się do udziału w programie „Taniec z Gwiazdami”. Następnie zastosowała dietę opartą na gotowych posiłkach oraz popularny wśród gwiazd post warzywno-owocowy. W celu osiągnięcia swojego zamierzonego rezultatu przestrzegała rygorystycznych zasad żywieniowych. Codziennie spożywała zaledwie około 600 kalorii i regularnie spożywała dwie szklanki wody z dodatkiem soku z cytryny i startego imbiru. Zrezygnowała także z alkoholu, papierosów oraz kawy, aby wspomóc proces odchudzania.

To cudownie oczyszcza organizm ze wszystkich zanieczyszczeń. A we wrześniu robię dwa tygodnie tak zwanej przypominajki. Odrzuciłam też wszystko, co działało na mnie destruktywnie. Nie jem nabiału i pszenicy. Zwracam uwagę na to, by nie łączyć białkowych produktów z węglowodanami. Nie mówię już o przetworzonej żywności! W swojej kuchni bazuję na dużej ilości warzyw i owoców – zdradziła w wywiadzie dla „Vivy”.

Po jakimś czasie, po opublikowaniu przez Karolinę Szostak nowego zdjęcia w mediach społecznościowych, część internautów zaczęła spekulować na temat efektu jo-jo. Gwiazda Polsatu szybko zdementowała te plotki, podkreślając, że sposób, w jaki prezentuje się w ubraniach, może być mylący.

Ubranie nie odzwierciedla – podkreśliła.

W dniu 3 sierpnia 2023 roku, wraz z innymi dziennikarzami stacji Zygmunta Solorza, Karolina Szostak pojawiła się na imprezie związanej z prezentacją nowej ramówki Polsatu. Jej wygląd znów przyciąga uwagę, na co przełożyły się dodatkowe kilogramy. Niezależnie od aktualnej sylwetki, Karolina Szostak zawsze potrafi przyciągać szerokie grono fanów, szczególnie męskiej części społeczności.

Karolina Szostak — ksiażki

Swoją drogę do sylwetki marzeń Karolina Szostak opisała w książce „Moja spektakularna metamorfoza”. Zainteresowanie tematem jej odchudzonej sylwetki było tak duże, że zdecydowała się napisać kolejne dwie: „Mój spektakularny detoks” oraz „Moje spektakularne soki i koktajle”.

Czy Karolina Szostak ma dzieci?

Karolina Szostak nie posiada męża ani dzieci. W trakcie wywiadów często skupia się na innych aspektach swojego życia, unikając omawiania tego konkretnego tematu.

Karolina Szostak — Instagram

Karolina Szostak prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @karolinaszostak. Aktualnie jej profil obserwuje 168 tysięcy użytkowników tego serwisu.

Z Instagrama dziennikarki możemy dowiedzieć się, że jest ona wielką fanką siatkówki, piłki i sportów walki. Uwielbia także podróżować, ostatnio można ją było spotkać w Monako. Wielką pasją Karoliny Szostak jest także kino.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł