Kim jest Sandra Traczyk? [wiek, Instagram, Cleo]

Sandra Traczyk jest modelką, laureatką konkursów Miss, dotarła nawet do finału Miss Polski. Brała udział w wielu sesjach i kampaniach reklamowych, była także gospodynią Sunrise Festival z muzyką elektroniczną. Traczyk występowała również w kilku teledyskach Cleo do piosenek wyprodukowanych przed Donatana.

Sandra Traczyk — kim jest?

Sandra Traczyk urodziła się 31 sierpnia 1994 roku. Ukończyła II Liceum Ogólnokształcące KEN w Przasnyszu. Jest absolwentką dziennikarstwa, studiowała na uczelni Łazarskiego, a następnie na Uniwersytecie SWPS.

Była uczestniczką wielu konkursów piękności. W 2012 roku zdobyła tytuł Miss Mazowsza. Dotarła także do finału konkursu Miss Polski. Co ciekawe, to właśnie podczas kolejnego konkursu Miss Mazowsza, Sandra Traczyk poznała Olę Ciupę, która po kilku latach przedstawiła ją Donatanowi. Dziewczyny zagrały razem w jego teledysku – Traczyk jest jedną ze „Słowianek”.

Sandra Traczyk występowała także w teledyskach Cleo do piosenek wyprodukowanych przed wspomnianego artystę, m.in. w takich hitach jak: Pali się, N-O-C czy Coraz bliżej święta.

Jak podaje Fakt modelkę po raz pierwszy na salonach mogliśmy zobaczyć w marcu 2015 roku na premierze filmu Disco Polo.

W 2016 roku Traczyk była gospodynią Sunrise Festival (dawniej Sunrise with Ekwador) – popularnej imprezy z muzyką elektroniczną, która organizowana jest co roku na koniec ostatniego tygodnia lipca.

Na co dzień Sandra Traczyk pracuje jako modelka i fotomodelka. Często gości podczas wyścigów samochodowych oraz imprez firm fitness.

Sandra Traczyk w rozbieranej sesji CKM

Dzięki występom w licznych teledyskach oraz innych popularnych imprezach Sandra Traczyk stała się na tyle popularną i rozpoznawalną osobą, że w 2018 roku otrzymała propozycję rozbieranej sesji zdjęciowej, do popularnego pisma CKM. Sylwetka modelki zdobiła okładkę magazynu.

Sandra Traczyk — Instagram

Sandra Traczyk jest popularna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie @sandra_traczyk obserwuje ponad 150 tysięcy użytkowników tego serwisu. Modelka prezentuje tam najczęściej seksowne kadry oraz materiały wideo z imprez, w których bierze udział.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł