Kreatywny, prosty, przestronny – Tubohotel

Designerzy coraz śmielej przełamują konwencje. Odchodząc od tworzenia budynków na planie kwadratu zaprojektowali jeden z najbardziej kreatywnych hoteli świata. Tubohotel zachwyca swoją lekką oryginalną formą i przestronnością. Jest wykonany z ogromnych tub ułożonych w formie piramidy. Otoczony drzewami daje swoim klientom poczucie bliskości natury i wolności.

Tubohotel znajduje się około 45 minut na południe od Miasta Meksyku, w malowniczej okolicy Tepoztlán, Morelos. Górskie krajobrazy, wygodne łóżka w sypialnianych tubach i tereny rekreacyjne zachęcają do odwiedzin gości z całego świata. To doskonałe miejsce na romantyczną podróż poślubną, rodzinną wycieczkę czy spotkanie biznesowe.

Przeszklona ściana umożliwia kontakt z naturą, jednocześnie dając nam poczucie bezpieczeństwa. To jak spanie pod gołym niebem, ale bez ryzyka. Ponadto prywatność zapewniają zamontowane zasłony, które dodatkowo gwarantują poczucie przytulności i ciepła.

Wewnątrz każdej tuby zapewniona jest optymalna temperatura oraz dostęp do sieci WiFi. Goście mogą również korzystać z basenu, grilla oraz stolików piknikowych. Projekt Tubohotelu spełnia także, jakże istotne, funkcje komunikacyjne i socjalne. Umożliwia odwiedzającym integrację, choćby podczas korzystania z unikalnej oferty lekcji gotowania tradycyjnych potraw tepozteckich.

Tubohotel to przykład design’u odpowiadającego na potrzeby ludzi. Ma nowoczesną formę zaprojektowaną w zgodzie z naturą. Nie ma tu zbędnych dodatków ani przytłaczającego przepychu. Kreatywny, prosty, przestronny – Tubohotel.

Ceny za noc dla dwóch osób: od 300 do 700 dolarów.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł