Roberto Cavalli Woman jesień i zima 2013/2014

Pomimo pełni lata, właśnie teraz obserwować możemy jak coraz to nowe jesienno-zimowe kolekcje wychodzą na światło dzienne. Właśnie teraz pojawiły się także najnowsze ubrania i dodatki Roberto Cavalli Woman na sezon jesień i zima 2013/2014. Będąca kwintesencją klasyki oraz połączeniem stonowanych barw z żywymi akcentami kolekcja, to ciekawa zapowiedź będących niebawem obowiązywać trendów.

Jak przystało na jesienną kolekcję, pojawić musiały się różnego rodzaju okrycia wierzchnie w przeróżnej formie, są to między innymi płaszcze oraz żakiety. Ponadto kolekcja ta jest niezywkle kobieca i dość różnorodna. Znajduje się w niej mnóstwo sukienek i spódnic w różnym kroju oraz różnej długości. Zauważyć można również oprócz stonowanych odcieni szarości ponadczasowej czerni, także kolory takie jak: żółć, czerwień, pomarańcz czy biel. Całość na pierwszy rzut oka wydawać się może prosta i klasyczna, jednak ciekawe wzornictwo oraz oryginalne kroje, zmieniają tę kolekcję w niepowtarzalną całość.

Inspiracją do jej stworzenia właśnie, w takiej a nie innej formie był Maison Cavalli oraz historia jego życia. Oprócz tego widać także malarskie inspiracje epoką renesansu, szczególnie w abstrakcyjnym wzornictwie oraz doborze kolorów. Ponadto proste i raczej geometryczne formy również nawiązują do tego okresu w sztuce. Całość połączona jest z odpowiednimi dodatkami i uwieczniona w prostej, a jednocześnie nieco tajemniczej i intrygującej sesji zdjęciowej. 

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł