Kim jest Honorata Skarbek? [partner, utwory, Instagram]

Instagram @honkabiedronka

Honorata Skarbek to polska piosenkarka i autorka tekstów. Do świata show-biznesu wkroczyła, mając zaledwie 19 lat. Na koncie ma wiele sukcesów oraz hitowych utworów, wzięła także udział w kilku popularnych programach rozrywkowych, w tym m.in. w „Tańcu z gwiazdami” i „Twoja twarz brzmi znajomo”. Co jeszcze wiemy o utalentowanej artystce?

Ile lat ma Honorata Skarbek?

Honorata Skarbek urodziła się 23 grudnia 1992 roku, zatem w 2023 roku skończy 31 lat. Piosenkarka pochodzi ze Zgorzelca, miasta przygranicznego, które znajduje się w województwie dolnośląskim.

Honorata Skarbek — dzieciństwo

Honorata Skarbek już w okresie przedszkolnym występowała w przedstawieniach, śpiewała i lubiła być w centrum zainteresowania.

W drugiej klasie gimnazjum zaczęła prowadzić blog modowo-lifestylowy honorata-skarbek.com, dzięki któremu zyskała popularność. W pewnym momencie stronę odwiedzało 100 tysięcy czytelników dziennie. Nie jest on jednak już dostępny w sieci. Ciekawostką jest, że jednym z jej żartów było publikowanie fotomontaży z Justinem Bieberem, którego podpisywała jako swojego chłopaka.

W 2014 roku Honorata Skarbek pierwszy raz opowiedziała o swojej ciężkiej chorobie – kiedy miała 14 lat, zdiagnozowano u niej przewlekłą białaczkę szpikową. Przygotowywana była nawet do przeszczepu szpiku kostnego, jednak przyjmowane leki powstrzymały rozwój chorych komórek, dzięki czemu jej wyniki poprawiły się i przeszczep nie był potrzebny. Po dwóch latach nauki indywidualnej w domu Honorata wróciła do szkoły i normalnego życia. Stale jednak przyjmuje leki i co dwa miesiące musi wykonywać badania morfologiczne.

Honorata Skarbek — kariera muzyczna

Debiutancki album studyjny Honoraty Skarbek Honey pojawił się w marcu 2011 roku. W tym samym roku piosenkarka została laureatką nagrody internautów na festiwalu TOPtrendy 2011, a już w 2012 zdobyła nagrodę VIVA Comet 2012 za Debiut roku.

25 marca 2013 roku wystąpiła jako support przed koncertem Justina Biebera w Polsce. 16 kwietnia tego samego roku wydała drugi album studyjny Million. Zarówno pierwszy, jak i drugi album zdobyły certyfikat złotej płyty.

W 2015 roku Honorata Skarbek wydała trzeci album studyjny Puzzle, a w roku 2018 album o tytule Sunset.

Do najpopularniejszych utworów piosenkarki należą: „Nie powiem jak”, „Zasady”, „Chora” (ft. Wdowa), „Sabotaż”, „Lalalove”, „Friendzone”, „Świat jest nasz”, „Na koniec świata”, „GPS”, „Runaway”, „No one”, „Naga”, „Fenyloetyloamina” czy „Perseidy”.

Honorata Skarbek — pozostałe sukcesy

Honorata Skarbek ma także doświadczenie jako modelka. W 2011 roku była twarzą marki odzieżowej MOODO, dla której rok później zaprojektowała t-shirty. W 2012 roku była jedną z modelek na pokazie Violi Piekut. Tego samego roku zaprojektowała bluzy dla sklepu internetowego loveitshop.com. W 2014 roku była ambasadorką kosmetyków marki C-Thru.

W 2014 roku była uczestniczką programu telewizji Polsat Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, z którego odpadła w drugim odcinku. W 2018 roku wystąpiła w programie Twoja twarz brzmi znajomo. Zajęła w nim 5. miejsce, a widzom szczególnie przypadło do gustu jej wcielenie się w Mandarynę.

Kim jest mama Honoraty Skarbek?

Mama Honoraty Skarbek, Bożena Skarbek, od kilku lat prowadzi modowe konto na Instagramie, gdzie dzieli się swoją pasją do mody, niezwykłymi strojami oraz własnymi przemyśleniami. Znajdziemy ją tam pod nazwą @bozenaskarbek. Aktualnie profil kobiety obserwuje prawie 20 tysięcy użytkowników tego serwisu.

Kilka lat temu u Bożeny Skarbek zdiagnozowano pierwszy nowotwór piersi. Okazuje się, że kobieta chorowała na raka, aż trzykrotnie. O swojej walce z chorobą również pisała na Instagramie.

Jeżeli swoją historią mogłabym dać motywację, nadzieję na lepsze jutro oraz wiarę w to że wszystko może być dobrze innym kobietom, to stwierdziłam że taka moja rola tutaj w odbiorze publicznym (…) Moja historia zaczęła się 7 lat temu (2013 rok). Wtedy po raz pierwszy zachorowałam na nowotwór piersi. Wiadomo, pierwsza reakcja – szok, co się dzieje, o co chodzi (…) Leczenie miałam bardzo inwazyjne, ponieważ była nieoperowana, bo guz był tak duży. Musiałam najpierw przejść bardzo agresywną chemię. Było to osiem chemii – ujawniła na poruszającym filmie mama piosenkarki.

Mama Honoraty Skarbek przyznała również, czas, który poświęca na Instagram, jest dla niej pewną formą terapii oraz odskocznią od dramatycznej w tamtym okresie rzeczywistości.

Ile ludzi, ile kobiet, tyle charakterów, tyle reakcji na daną sytuację. Myślę, że w przypadku choroby, a nowotworu przede wszystkim, nie wolno unikać walki – wyznała w Dzień Dobry TVN.

Dziś Bożena Skarbek poddaje się regularnym badaniom, aby mieć pewność, że z jej zdrowiem wszystko jest w porządku.

Czy Honorata Skarbek ma chłopaka?

Przez niespełna rok Honorata Skarbek związana z polskim raperem Norbertem „Smolastym” Smolińskim. Para rozstała się na jakiś czas, ale wiosną 2020 roku postanowili dać sobie ponownie szansę. Ostatecznie ich związek nie przetrwał próby czasu, co Honorata potwierdziła we wrześniu 2020.

Od kilku miesięcy piosenkarka spotyka się z pewnym mężczyzną. Jego tożsamość utrzymuje jednak w tajemnicy. Ma bowiem własną filozofię, której trzyma się, od kiedy zdobyła popularność w mediach.

Ja nigdy w życiu nie pokazałam żadnego swojego faceta na Instagramie ani nie zabrałam nikogo na ściankę, jedynie, jeśli była to osoba publiczna, ale też to nie była żadna ścianka, a dwa zdjęcia w przeciągu 2-letniego związku. To nie jest w moim stylu, ja nigdy w życiu nie dziele się tą sferą życia publicznie i to się nie zmieni, bo nigdy nie czułam takiej potrzeby – deklaruje gwiazda.

Honorata Skarbek — Instagram

Jak każda gwiazda, Honorata Skarbek prowadzi konto na Instagramie. Jej profil @honkabiedronka cieszy się ogromną popularnością – aktualnie poczynania gwiazdy śledzi 379 tysięcy fanów.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł